Cem Yılmaz’ın yeni dizisi Erşan Kuneri Netflix’te, fragmanlarını izleyin

Ünlü oyuncu ve komedyen Cem Yılmaz’ın en son projesi olan Erşan Kuneri, daha önce duyurulduğu üzere, 13 Mayıs Cuma günü Netflix platformunda yayına başladı. Dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşuyor. Netflix, bölümlerin yayına başlamasıyla eş zamanlı olarak sosyal medyada ve fiziksel ortamlarda bu dizinin yoğun bir şekilde tanıtımını yapıyor.

Dizinin kısa açıklamasında “Erotik filmlerin unutulmaz yönetmeni, yapımcısı ve oyuncusu Erşan Kuneri, farklı film türlerini denemek ve pornocu yaftasından kurtulmak için kolları sıvar.” ibaresi yer alıyor. İlk kez G.O.R.A. filminde kısa süreliğine görünmüş bir karakter olan Erşan Kuneri, Cem Yılmaz’ın 2018 yapımı Arif V 216 filminde de yer almıştı. Cem Yılmaz, bu özgün karakteri en sonunda kendisine ait bir yapımla izleyicilerin karşısına çıkarmış oldu.

Erşan Kuneri‘de Cem Yılmaz’a Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya, Bülent Şakrak ve Can Yılmaz gibi güçlü bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor. Dizinin her bir bölümünde farklı bir filmin çekim hikayesini izliyoruz. Her bölümde de aynı oyuncular farklı karakterlerle karşımıza çıkıyor.

Bu arada Netflix, dizinin tanıtımı için sosyal medya ve fiziksel ortamları yoğun şekilde kullanıyor. Her bir dizinin konusu olan filmler için özel afişler hazırlanmış. Bunları sokaklardaki reklam panolarında görebilirsiniz. Ayrıca dün akşamdan beri Netflix Twitter hesabından Erşan Kuneri dizisiyle ilgili çeşitli paylaşımlar da yapılıyor. Onları da aşağıda paylaşıyoruz.

Eğer Netflix abonesiyseniz, Erşan Kuneri dizisinin bölümlerini buradan hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Geçtiğimiz haftalarda Türkiye fiyatlarına zam yapan Netflix’in güncel fiyat bilgilerini burada bulabilirsiniz.

Sabri Küstür
Sabri Küstür
Teknolojiye olan ilgisi çocukluk yıllarına dayanıyor. Yüksek Elektronik ve Haberleşme Mühendisi. Elde ettiği mesleki bilgi ve deneyimi Teknoblog aracılığıyla paylaşmayı tercih etmiştir.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun