Elden Ring için bekleyenlere kötü haber

FromSoftware’in Game of Thrones kitaplarının yazarı George R. R. Martin ile birlikte hazırladığı Elden Ring için bekleyenlere kötü haber geldi. Oyunun yayıncısı Bandai Namco, Elden Ring’in çıkışının bir ay ertelendiğini açıkladı.

Normalde oyun 22 Ocak 2022’de oyuncularla buluşacaktı. Ancak oyunun derinliği ve stratejik özgürlüğü başlangıçtaki beklentileri aştığı için Elden Ring’in çıkış tarihinin 25 Şubat 2022’ye ertelendiği belirtildi.

Bandai Namco, mutsuz takipçilerini biraz olsun yatıştırmak için Elden Ring’in çok platform ve nesilli Kapalı Ağ Testi‘ne katılımı kolaylaştırdı.

Elden Ring’in FromSoftware’in Bloodborne ve Dark Souls serilerinden farklı bir yerde olacağı biliniyor. Açık bir dünyaya sahip olan oyunda George R. R. Martin ve tecrübeli oyun yönetmeni Hidetaka Miyazaki’nin etkisiyle daha geleneksel hikaye anlatım unsurlarının bulunacağı belirtiliyor.

Elden Ring içn Kapalı Ağ Testi, 12-14 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun