📱
vivo
vivo V29
📺
Ekran
6.78"
⚡
İşlemci
Snapdragon 778G 5G
🧠
RAM
8GB / 12GB RAM
💾
Depolama
128GB / 256GB / 512GB
🔋
Pil
4600 mAh
⚡
Şarj
80WW
📷
Ana Kamera
50MP f/1.88 OIS
🤖
OS
Android 13 (Funtouch 13)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | vivo |
| Model | V29 |
| Çıkış Tarihi | Temmuz 2023 |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Durum | Durduruldu |
| Renk Seçenekleri | Aqua Blue, Space Black, Marble Gold |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 74.4 |
| Yükseklik (mm) | 164.0 |
| Kalınlık (mm) | 7.4 |
| Ağırlık (g) | 186 |
| Malzeme | Gorilla Glass 5 ön / cam arka / plastik çerçeve |
| Su/Toz Direnci | yok |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.78 |
| Panel Tipi | AMOLED |
| Çözünürlük | 1080 x 2400 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 388 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 120Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 1300 |
| HDR Desteği | HDR10+ |
| Ekran Koruma | Gorilla Glass 5 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Snapdragon 778G 5G |
| Üretim Süreci (nm) | 6nm |
| CPU | Octa-core (1x2.4 GHz Kryo 670 + 3x2.2 GHz + 4x1.9 GHz) |
| GPU | Adreno 642L |
| RAM | 8GB / 12GB |
| Depolama | 128GB / 256GB / 512GB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 50MP f/1.88 OIS |
| Geniş Açı Kamera | 8MP f/2.2 105° |
| Telefoto Kamera | 2MP f/2.4 derinlik |
| Ön Kamera | 50MP f/2.0 |
| Video Çözünürlüğü | 4K@30fps / 1080p@60fps |
| Kamera Özellikleri | OIS / Night Mode / 80W şarj |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 4600 |
| Kablolu Şarj (W) | 80W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Var |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 13 (Funtouch 13) |
| Güncelleme Süresi | 2 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | Zeiss AI |
📰 vivo V29 Haberleri
13 Şubat 2024Vivo V30 Pro, Dimensity 8200 işlemciyle testten geçti
09 Şubat 2024Vivo V30 Pro'nun çıkışının yaklaştığını gösteren bir işaret daha
25 Ocak 2024Yakında tanıtılacak Vivo V30 5G için resmi paylaşım geldi
29 Aralık 2023Vivo V30 Lite tanıtıldı: 120 Hz ekran, 50 megapiksel ön kamera
13 Aralık 2023Vivo'dan yeni yıl sürprizi: Cazip indirimler ve değerli hediyelerle akıllı telefon sahibi olma fırsatı
Diğer vivo Telefonları
vivo
vivo Y600 Pro
- 6.83 inç" ekran
- MediaTek Dimensity 7300e
- 8 GB / 12 GB LPDDR5 RAM
- 10200 mAh (Si/C Li-Ion, yarı-katı hal) mAh
- 50 MP, f/1.8, PDAF
Fiyat belirtilmemiş
vivo
vivo Y500 Pro
- 6.67" ekran
- MediaTek Dimensity 7400
- 12GB RAM
- 7000 mAh
- 200MP f/1.69 OIS (Samsung ISOCELL HP5)
Fiyat belirtilmemiş
vivo
vivo Y500
- 6.77" ekran
- MediaTek Dimensity 7300
- 8GB / 12GB RAM
- 5000 mAh
- 50MP f/1.8
Fiyat belirtilmemiş
vivo
vivo Y400 5G
- 6.67" ekran
- Snapdragon 4 Gen 2
- 8GB RAM
- 6000 mAh
- 50MP f/1.79 OIS (Sony IMX852)
Fiyat belirtilmemiş

