OPPO
OPPO Reno9 Pro+
📺
Ekran
6.7"
⚡
İşlemci
Snapdragon 8+ Gen 1
🧠
RAM
12GB / 16GB RAM
💾
Depolama
256GB / 512GB
🔋
Pil
4700 mAh
⚡
Şarj
100W (SUPERVOOC)W
📷
Ana Kamera
50MP f/1.8 OIS
🤖
OS
Android 13 (ColorOS 13)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | OPPO |
| Model | Reno9 Pro+ |
| Çıkış Tarihi | Aralık 2022 |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Durum | Durduruldu |
| Renk Seçenekleri | Eternal Black, Rock Gray, Misty Purple |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 73.9 |
| Yükseklik (mm) | 161.7 |
| Kalınlık (mm) | 8.0 |
| Ağırlık (g) | 192 |
| Malzeme | AGC DT-Star2 ön / cam arka / alüminyum |
| Su/Toz Direnci | yok |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.7 |
| Panel Tipi | LTPO2 AMOLED |
| Çözünürlük | 1080 x 2412 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 394 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 1-120Hz (LTPO2) |
| Maks. Parlaklık (nit) | 950 |
| HDR Desteği | HDR10+ |
| Ekran Koruma | AGC DT-Star2 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Snapdragon 8+ Gen 1 |
| Üretim Süreci (nm) | 4nm |
| CPU | Octa-core (1x3.2 GHz X2 + 3x2.75 GHz A710 + 4x2.0 GHz A510) |
| GPU | Adreno 730 |
| RAM | 12GB / 16GB |
| Depolama | 256GB / 512GB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 50MP f/1.8 OIS |
| Geniş Açı Kamera | 8MP f/2.2 112° |
| Telefoto Kamera | 32MP f/2.0 50mm 2x OIS |
| Ön Kamera | 32MP f/2.4 |
| Video Çözünürlüğü | 4K@30fps / 1080p@60fps |
| Kamera Özellikleri | OIS / Night Mode / MariSilicon X |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 4700 |
| Kablolu Şarj (W) | 100W (SUPERVOOC) |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 13 (ColorOS 13) |
| Güncelleme Süresi | 3 yıl OS / 4 yıl güvenlik |
| Yapay Zeka Özellikleri | ColorOS AI |
📰 OPPO Reno9 Pro+ Haberleri
13 Kasım 2024Oppo Reno 13 serisinin ilk görselleri gün yüzüne çıktı
19 Ekim 2024Oppo, Android 15 tabanlı ColorOS 15’i tanıttı: iOS’ten ilham alan yeni özellikler
13 Ekim 2022Yeni sızıntı Oppo Reno 9'un teknik özelliklerine ışık tutuyor
12 Ekim 2022Oppo Reno 9 fotoğrafları tasarımın detaylarını gösteriyor
Diğer OPPO Telefonları
OPPO
OPPO Find N6
- 8.12 inç (iç) / 6.62 inç (dış)" ekran
- Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5
- 12 GB / 16 GB LPDDR5X RAM
- 6000 mAh (Si/C Li-Ion) mAh
- 200 MP, f/1.8, OIS, Hasselblad
Fiyat belirtilmemiş
OPPO
OPPO A6 Pro 5G
- 6.67" ekran
- MediaTek Dimensity 6300
- 8GB / 12GB RAM
- 7000 mAh
- 50MP f/1.8 OIS
Fiyat belirtilmemiş
OPPO
OPPO A5x 5G
- 6.67" ekran
- MediaTek Dimensity 6300
- 6GB / 8GB RAM
- 6000 mAh
- 8MP f/2.0
Fiyat belirtilmemiş
OPPO
OPPO A5 Pro 5G
- 6.67" ekran
- MediaTek Dimensity 6300
- 8GB / 12GB RAM
- 5800 mAh
- 50MP f/1.8 OIS
Fiyat belirtilmemiş
