📱
Infinix
Infinix Note 60 Pro 5G
📺
Ekran
6.78"
⚡
İşlemci
Snapdragon 7s Gen 4
🧠
RAM
8GB / 12GB RAM
💾
Depolama
256GB
🔋
Pil
6500 mAh
⚡
Şarj
45WW
📷
Ana Kamera
108MP f/1.75 OIS
🤖
OS
Android 16 (XOS 16)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Infinix |
| Model | Note 60 Pro 5G |
| Çıkış Tarihi | Mart 2026 |
| Çıkış Yılı | 2026 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Black, Blue, White |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 77.17 |
| Yükseklik (mm) | 162.37 |
| Kalınlık (mm) | 7.45 |
| Ağırlık (g) | 201.7 |
| Malzeme | Gorilla Glass 7i ön / plastik arka / alüminyum |
| Su/Toz Direnci | IP54 |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.78 |
| Panel Tipi | AMOLED |
| Çözünürlük | 1208 x 2644 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 429 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 120Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 4500 |
| HDR Desteği | HDR10+ |
| Ekran Koruma | Gorilla Glass 7i |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Snapdragon 7s Gen 4 |
| Üretim Süreci (nm) | 4nm |
| CPU | Octa-core (1x2.7 GHz A720 + 3x2.4 GHz A720 + 4x1.8 GHz A520) |
| GPU | Adreno 810 |
| RAM | 8GB / 12GB |
| Depolama | 256GB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 108MP f/1.75 OIS |
| Geniş Açı Kamera | 8MP f/2.2 120° AF |
| Ön Kamera | 50MP f/2.0 Active Matrix dış ekran |
| Video Çözünürlüğü | 4K@30fps / 1080p@60fps |
| Kamera Özellikleri | Snapdragon 7s Gen 4 / Arka aktif matris ekran / IP54 |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 6500 |
| Kablolu Şarj (W) | 45W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 16 (XOS 16) |
| Güncelleme Süresi | 3 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | Folax AI |
📰 Infinix Note 60 Pro 5G Haberleri
19 Şubat 2026Infinix Note 60 Pro arka ekran ve sağlık ölçümü sunuyor
11 Şubat 2026Infinix’ten sürpriz hamle: Note 60 Serisi Snapdragon işlemcilerle gelecek
22 Mayıs 2024Infinix Note 40 5G, 12 GB RAM ve 512 GB depolama alanıyla geliyor
18 Mart 2024Infinix Note 40 serisi 108 megapiksel ana kamera ve kavisli ekranlarla resmiyet kazandı
03 Aralık 2023Redmi Note 13 Pro ve Pro+ modellerinin Avrupa fiyatları ve özellikleri sızdırıldı
Diğer Infinix Telefonları
Infinix
Infinix Hot 70
- 6.78 inç" ekran
- MediaTek Helio G100 Ultimate
- 6 GB / 8 GB LPDDR4X RAM
- 6000 mAh mAh
- 50 MP, f/1.85, AF
Fiyat belirtilmemiş
Infinix
Infinix Zero 40 4G
- 6.78" ekran
- MediaTek Helio G100
- 8GB RAM
- 5000 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Infinix
Infinix Zero 40 5G
- 6.78" ekran
- MediaTek Dimensity 8200 Ultimate
- 12GB RAM
- 5000 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Infinix
Infinix Zero 30 4G
- 6.78" ekran
- MediaTek Helio G99
- 8GB RAM
- 5000 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş
