📱
Infinix
Infinix Note 50 Pro+ 5G
📺
Ekran
6.78"
⚡
İşlemci
MediaTek Dimensity 8350 Ultimate
🧠
RAM
12GB RAM
💾
Depolama
256GB
🔋
Pil
5200 mAh
⚡
Şarj
100WW
📷
Ana Kamera
200MP f/1.75 OIS (1/1.4")
🤖
OS
Android 15 (XOS 15)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Infinix |
| Model | Note 50 Pro+ 5G |
| Çıkış Tarihi | Nisan 2025 |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Black, Blue, Gold |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 74.5 |
| Yükseklik (mm) | 163.5 |
| Kalınlık (mm) | 8.0 |
| Ağırlık (g) | 209 |
| Malzeme | Gorilla Glass 7i ön / plastik arka / alüminyum |
| Su/Toz Direnci | yok |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.78 |
| Panel Tipi | AMOLED |
| Çözünürlük | 1080 x 2400 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 388 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 144Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 2000 |
| HDR Desteği | HDR10+ |
| Ekran Koruma | Gorilla Glass 7i |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | MediaTek Dimensity 8350 Ultimate |
| Üretim Süreci (nm) | 4nm |
| CPU | Octa-core (1x3.35 GHz A715 + 3x3.0 GHz A715 + 4x2.0 GHz A510) |
| GPU | Immortalis-G715 MC11 |
| RAM | 12GB |
| Depolama | 256GB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 200MP f/1.75 OIS (1/1.4") |
| Geniş Açı Kamera | 8MP f/2.2 120° |
| Ön Kamera | 32MP f/2.45 |
| Video Çözünürlüğü | 4K@60fps / 1080p@60fps |
| Kamera Özellikleri | OIS / 200MP 1/1.4" / 90W kablosuz MagCharge |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 5200 |
| Kablolu Şarj (W) | 100W |
| Kablosuz Şarj (W) | 90W (MagCharge) |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Var |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 15 (XOS 15) |
| Güncelleme Süresi | 2 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | Folax AI |
📰 Infinix Note 50 Pro+ 5G Haberleri
19 Şubat 2026Infinix Note 60 Pro arka ekran ve sağlık ölçümü sunuyor
04 Mart 2025Infinix Note 50 serisi büyük pil ve yeni tasarımla duyuruldu
07 Şubat 2025HONOR 200 ve diğer seçili akıllı telefonlarda 9 taksit imkanı
27 Aralık 2024Infinix Note 50, 45W şarj desteğiyle gelecek
22 Mayıs 2024Infinix Note 40 5G, 12 GB RAM ve 512 GB depolama alanıyla geliyor
Diğer Infinix Telefonları
Infinix
Infinix Hot 70
- 6.78 inç" ekran
- MediaTek Helio G100 Ultimate
- 6 GB / 8 GB LPDDR4X RAM
- 6000 mAh mAh
- 50 MP, f/1.85, AF
Fiyat belirtilmemiş
Infinix
Infinix Zero 40 4G
- 6.78" ekran
- MediaTek Helio G100
- 8GB RAM
- 5000 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Infinix
Infinix Zero 40 5G
- 6.78" ekran
- MediaTek Dimensity 8200 Ultimate
- 12GB RAM
- 5000 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Infinix
Infinix Zero 30 4G
- 6.78" ekran
- MediaTek Helio G99
- 8GB RAM
- 5000 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş
