📱
Infinix
Infinix Note 40 Pro+ 5G
📺
Ekran
6.78"
⚡
İşlemci
MediaTek Dimensity 7020
🧠
RAM
12GB RAM
💾
Depolama
512GB
🔋
Pil
4600 mAh
⚡
Şarj
100WW
📷
Ana Kamera
108MP f/1.75 OIS
🤖
OS
Android 14 (XOS 14.5)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Infinix |
| Model | Note 40 Pro+ 5G |
| Çıkış Tarihi | Mart 2024 |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Obsidian Black, Golden Hour |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 74.4 |
| Yükseklik (mm) | 163.5 |
| Kalınlık (mm) | 7.7 |
| Ağırlık (g) | 196 |
| Malzeme | Gorilla Glass ön / plastik arka / alüminyum |
| Su/Toz Direnci | yok |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.78 |
| Panel Tipi | AMOLED |
| Çözünürlük | 1080 x 2400 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 388 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 144Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 950 |
| HDR Desteği | HDR10 |
| Ekran Koruma | Gorilla Glass |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | MediaTek Dimensity 7020 |
| Üretim Süreci (nm) | 6nm |
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz A78 + 6x2.0 GHz A55) |
| GPU | Mali-G610 MC2 |
| RAM | 12GB |
| Depolama | 512GB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 108MP f/1.75 OIS |
| Geniş Açı Kamera | 8MP f/2.2 120° / 2MP f/2.4 derinlik |
| Ön Kamera | 32MP f/2.45 |
| Video Çözünürlüğü | 4K@30fps / 1080p@60fps |
| Kamera Özellikleri | OIS / 108MP / 100W kablosuz / MagCharge / Baş sağlık sensörü |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 4600 |
| Kablolu Şarj (W) | 100W |
| Kablosuz Şarj (W) | 100W (MagCharge) |
| Ters Kablosuz Şarj | 5W ters |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Var |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 14 (XOS 14.5) |
| Güncelleme Süresi | 2 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | Folax AI |
📰 Infinix Note 40 Pro+ 5G Haberleri
04 Mart 2025Infinix Note 50 serisi büyük pil ve yeni tasarımla duyuruldu
27 Aralık 2024Infinix Note 50, 45W şarj desteğiyle gelecek
22 Mayıs 2024Infinix Note 40 5G, 12 GB RAM ve 512 GB depolama alanıyla geliyor
18 Mart 2024Infinix Note 40 serisi 108 megapiksel ana kamera ve kavisli ekranlarla resmiyet kazandı
03 Aralık 2023Redmi Note 13 Pro ve Pro+ modellerinin Avrupa fiyatları ve özellikleri sızdırıldı
Diğer Infinix Telefonları
Infinix
Infinix Zero 40 4G
- 6.78" ekran
- MediaTek Helio G100
- 8GB RAM
- 5000 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Infinix
Infinix Zero 40 5G
- 6.78" ekran
- MediaTek Dimensity 8200 Ultimate
- 12GB RAM
- 5000 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Infinix
Infinix Zero 30 4G
- 6.78" ekran
- MediaTek Helio G99
- 8GB RAM
- 5000 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Infinix
Infinix Zero 30 5G
- 6.78" ekran
- MediaTek Dimensity 8020
- 12GB RAM
- 5000 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş
