Infinix
Infinix Note 30 Pro
📺
Ekran
6.67"
⚡
İşlemci
MediaTek Helio G99
🧠
RAM
8GB / 12GB RAM
💾
Depolama
256GB
🔋
Pil
5000 mAh
⚡
Şarj
68WW
📷
Ana Kamera
108MP f/1.75 OIS
🤖
OS
Android 13 (XOS 13)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Infinix |
| Model | Note 30 Pro |
| Çıkış Tarihi | Mayıs 2023 |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Durum | Durduruldu |
| Renk Seçenekleri | Black, White, Gold |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 74.5 |
| Yükseklik (mm) | 163.0 |
| Kalınlık (mm) | 8.0 |
| Ağırlık (g) | 196 |
| Malzeme | Gorilla Glass 5 ön / plastik arka |
| Su/Toz Direnci | yok |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.67 |
| Panel Tipi | AMOLED |
| Çözünürlük | 1080 x 2400 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 395 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 120Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 900 |
| HDR Desteği | yok |
| Ekran Koruma | Gorilla Glass 5 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | MediaTek Helio G99 |
| Üretim Süreci (nm) | 6nm |
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz A76 + 6x2.0 GHz A55) |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| RAM | 8GB / 12GB |
| Depolama | 256GB |
| Hafıza Kartı | Var (microSD) |
Kamera
| Ana Kamera | 108MP f/1.75 OIS |
| Geniş Açı Kamera | 8MP f/2.2 120° |
| Telefoto Kamera | 2MP f/2.4 derinlik |
| Ön Kamera | 16MP f/2.45 |
| Video Çözünürlüğü | 4K@30fps / 1080p@60fps |
| Kamera Özellikleri | OIS / 108MP / 68W şarj |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 5000 |
| Kablolu Şarj (W) | 68W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Yok |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Var |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 13 (XOS 13) |
| Güncelleme Süresi | 2 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | yok |
📰 Infinix Note 30 Pro Haberleri
19 Şubat 2026Infinix Note 60 Pro arka ekran ve sağlık ölçümü sunuyor
19 Ocak 2026Infinix Note Edge sahneye çıktı: İnce tasarım, büyük pil ve Android 16
28 Kasım 2025Infinix ve Pininfarina iş birliğiyle yeni bir akıllı telefon geliyor
07 Şubat 2025HONOR 200 ve diğer seçili akıllı telefonlarda 9 taksit imkanı
22 Mayıs 2024Infinix Note 40 5G, 12 GB RAM ve 512 GB depolama alanıyla geliyor
Diğer Infinix Telefonları
Infinix
Infinix Zero 40 4G
- 6.78" ekran
- MediaTek Helio G100
- 8GB RAM
- 5000 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Infinix
Infinix Zero 40 5G
- 6.78" ekran
- MediaTek Dimensity 8200 Ultimate
- 12GB RAM
- 5000 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Infinix
Infinix Zero 30 4G
- 6.78" ekran
- MediaTek Helio G99
- 8GB RAM
- 5000 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Infinix
Infinix Zero 30 5G
- 6.78" ekran
- MediaTek Dimensity 8020
- 12GB RAM
- 5000 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş
