Infinix
Infinix Hot 60 Pro
📺
Ekran
6.78"
⚡
İşlemci
MediaTek Helio G200
🧠
RAM
8GB RAM
💾
Depolama
256GB
🔋
Pil
5160 mAh
⚡
Şarj
45WW
📷
Ana Kamera
108MP f/1.75 OIS
🤖
OS
Android 15 (XOS 15)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Infinix |
| Model | Hot 60 Pro |
| Çıkış Tarihi | Temmuz 2025 |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Black, Blue, Green |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 74.5 |
| Yükseklik (mm) | 163.3 |
| Kalınlık (mm) | 7.7 |
| Ağırlık (g) | 190 |
| Malzeme | Gorilla Glass 7i ön / plastik arka |
| Su/Toz Direnci | yok |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.78 |
| Panel Tipi | AMOLED |
| Çözünürlük | 1080 x 2400 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 388 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 120Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 950 |
| HDR Desteği | HDR10 |
| Ekran Koruma | Gorilla Glass 7i |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | MediaTek Helio G200 |
| Üretim Süreci (nm) | 6nm |
| CPU | Octa-core (2x2.6 GHz A76 + 6x2.0 GHz A55) |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| RAM | 8GB |
| Depolama | 256GB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 108MP f/1.75 OIS |
| Geniş Açı Kamera | 8MP f/2.2 120° |
| Ön Kamera | 32MP f/2.45 |
| Video Çözünürlüğü | 1080p@60fps |
| Kamera Özellikleri | OIS / 108MP / Helio G200 |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 5160 |
| Kablolu Şarj (W) | 45W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Yok |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Yok |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 15 (XOS 15) |
| Güncelleme Süresi | 2 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | Folax AI |
📰 Infinix Hot 60 Pro Haberleri
29 Kasım 2024iPhone 16 Pro Max ve Galaxy A55 A101 28 Kasım 2024 haftasının öne çıkan ürünleri
07 Ekim 2024Infinix Hot 50i tanıtıldı: 120 Hz ekran, 48 MP kamera
18 Mart 2024Infinix Note 40 serisi 108 megapiksel ana kamera ve kavisli ekranlarla resmiyet kazandı
03 Aralık 2023Redmi Note 13 Pro ve Pro+ modellerinin Avrupa fiyatları ve özellikleri sızdırıldı
14 Kasım 2023Vivo X100 Serisi satış rekorları kırıyor!
Diğer Infinix Telefonları
Infinix
Infinix Zero 40 4G
- 6.78" ekran
- MediaTek Helio G100
- 8GB RAM
- 5000 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Infinix
Infinix Zero 40 5G
- 6.78" ekran
- MediaTek Dimensity 8200 Ultimate
- 12GB RAM
- 5000 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Infinix
Infinix Zero 30 4G
- 6.78" ekran
- MediaTek Helio G99
- 8GB RAM
- 5000 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Infinix
Infinix Zero 30 5G
- 6.78" ekran
- MediaTek Dimensity 8020
- 12GB RAM
- 5000 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş

