Honor
Honor Magic6
📺
Ekran
6.78"
⚡
İşlemci
Snapdragon 8 Gen 3
🧠
RAM
12GB / 16GB RAM
💾
Depolama
256GB / 512GB
🔋
Pil
5450 mAh
⚡
Şarj
66WW
📷
Ana Kamera
50MP f/1.95 OIS
🤖
OS
Android 14 (MagicOS 8.0)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Honor |
| Model | Magic6 |
| Çıkış Tarihi | Ocak 2024 |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Black, Green, Orange |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 74.0 |
| Yükseklik (mm) | 161.6 |
| Kalınlık (mm) | 8.1 |
| Ağırlık (g) | 199 / 206 |
| Malzeme | Jurhino Glass ön / cam arka / alüminyum |
| Su/Toz Direnci | IP68 (1.5m 30dk) |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.78 |
| Panel Tipi | LTPO AMOLED |
| Çözünürlük | 1224 x 2652 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 429 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 1-120Hz (LTPO) |
| Maks. Parlaklık (nit) | 2500 |
| HDR Desteği | HDR10+ |
| Ekran Koruma | Jurhino Glass |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Snapdragon 8 Gen 3 |
| Üretim Süreci (nm) | 4nm |
| CPU | Octa-core (1x3.3 GHz X4 + 5x3.15 GHz A720 + 2x2.3 GHz A520) |
| GPU | Adreno 750 |
| RAM | 12GB / 16GB |
| Depolama | 256GB / 512GB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 50MP f/1.95 OIS |
| Geniş Açı Kamera | 12MP f/2.2 112° |
| Telefoto Kamera | 32MP f/2.6 2.5x OIS |
| Ön Kamera | 12MP f/2.4 + TOF 3D |
| Video Çözünürlüğü | 4K@60fps / 8K@24fps |
| Kamera Özellikleri | OIS / 3D face / AI kamera |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 5450 |
| Kablolu Şarj (W) | 66W |
| Kablosuz Şarj (W) | 50W kablosuz |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 3.1 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 14 (MagicOS 8.0) |
| Güncelleme Süresi | 4 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | Honor AI Camera |
📰 Honor Magic6 Haberleri
23 Aralık 2024Honor Magic 7 RSR Porsche Design tanıtıldı
19 Mart 2024Honor Magic 6 Ultimate ve Porsche Design Magic 6 RSR tanıtıldı
26 Şubat 2024Honor yapay zekâ stratejilerini MWC 2024'te duyurdu
15 Şubat 2024Honor Magic 6 RSR Porsche Design MWC 2024'te tanıtılacak
16 Ocak 2024Honor Magic 6 RSR Porsche Design mart ayında tanıtılacak
Diğer Honor Telefonları
Honor
Honor Play 80 Plus
- 6.61 inç" ekran
- Qualcomm Snapdragon 4 Gen 4
- 6 GB / 8 GB RAM
- 7500 mAh mAh
- 13 MP, f/1.8
Fiyat belirtilmemiş
Honor
Honor 600 Pro
- 6.57" ekran
- Snapdragon 8 Elite
- 12GB RAM
- 7000 (global) / 6400 (EU) mAh
- 200MP f/1.9 OIS (1/1.4" PDAF)
Fiyat belirtilmemiş
Honor
Honor 600
- 6.57" ekran
- Snapdragon 7 Gen 4
- 8GB / 12GB RAM
- 7000 (global) / 6400 (EU) mAh
- 200MP f/1.9 OIS (1/1.4" PDAF)
Fiyat belirtilmemiş
Honor
Honor 600 Lite
- 6.6" ekran
- MediaTek Dimensity 7100 Elite
- 8GB / 12GB RAM
- 6520 mAh
- 108MP f/1.8 (1/1.67" PDAF)
Fiyat belirtilmemiş

