📱
Apple
Apple iPad Pro 11″ (M5)
📺
Ekran
11.0"
⚡
İşlemci
Apple M5
🧠
RAM
12GB / 16GB RAM
💾
Depolama
256GB / 512GB / 1TB / 2TB
🔋
Pil
8160 (31.29 Wh) mAh
⚡
Şarj
45W (USB-C)W
🤖
OS
iPadOS 26 (kalıcı destek)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Apple |
| Model | iPad Pro 11" (M5) |
| Çıkış Tarihi | Ekim 2025 |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Uzay Siyah, Gümüş |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 249.7 |
| Yükseklik (mm) | 177.5 |
| Kalınlık (mm) | 5.3 |
| Ağırlık (g) | 444 (Wi-Fi) / 446 (5G) |
| Malzeme | Çizilmeye dayanıklı cam ön / alüminyum |
| Su/Toz Direnci | yok |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 11.0 |
| Panel Tipi | Tandem OLED (Ultra Retina XDR) |
| Çözünürlük | 2420 x 1668 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 264 |
| Yenileme Hızı (Hz) | ProMotion 120Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 1000 / 1600 (HDR) |
| HDR Desteği | HDR / Dolby Vision / P3 |
| Ekran Koruma | yok |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Apple M5 |
| Üretim Süreci (nm) | 3nm |
| CPU | 9 çekirdek CPU (3P+6E) / 10 çekirdek (1/2TB) |
| GPU | Apple GPU 10 çekirdek |
| RAM | 12GB / 16GB |
| Depolama | 256GB / 512GB / 1TB / 2TB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Arka Kamera | 12MP f/1.8 |
| Ön Kamera | 12MP f/2.4 ultrawide yatay (Center Stage) |
| Video Çözünürlüğü | 4K@60fps / 1080p@60fps |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 8160 (31.29 Wh) |
| Kablolu Şarj (W) | 45W (USB-C) |
| Kablosuz Şarj (W) | 15W (Qi2 MagSafe) |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | yok |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | 6.0 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 3.2 Thunderbolt 4 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | iPadOS 26 (kalıcı destek) |
| Güncelleme Süresi | 7 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | Apple Intelligence |
📰 Apple iPad Pro 11" (M5) Haberleri
28 Nisan 2026iPhone Ultra ve MacBook Ultra için yeni detaylar ortaya çıktı
28 Nisan 2026Adam Scott: Severance'ın sonunu biliyorum
28 Nisan 2026Apple, App Store’a yeni abonelik modeli getiriyor
28 Nisan 2026Samsung Galaxy S27 için sürpriz tasarım değişikliği gündemde
27 Nisan 2026Spotify artık antrenman yaptıracak
Diğer Apple Tabletları
Apple
Apple iPad Pro 13″ (M5)
- 13.0" ekran
- Apple M5
- 12GB / 16GB RAM
- 10290 (38.99 Wh) mAh
- 12MP f/1.8
Fiyat belirtilmemiş
Apple
Apple iPad (11. Nesil)
- 11.0" ekran
- Apple A16 Bionic
- 8GB RAM
- 7606 mAh
- 12MP f/1.8
Fiyat belirtilmemiş
Apple
Apple iPad Air 13″ (M3)
- 13.0" ekran
- Apple M3
- 8GB RAM
- 36.59 Wh mAh
- 12MP f/1.8
Fiyat belirtilmemiş
Apple
Apple iPad Air 11″ (M3)
- 11.0" ekran
- Apple M3
- 8GB RAM
- 7559 mAh
- 12MP f/1.8
Fiyat belirtilmemiş
