📱
Apple
Apple iPad Air 11″ (M3)
📺
Ekran
11.0"
⚡
İşlemci
Apple M3
🧠
RAM
8GB RAM
💾
Depolama
128GB / 256GB / 512GB / 1TB
🔋
Pil
7559 mAh
⚡
Şarj
20W (USB-C)W
🤖
OS
iPadOS 18 (19'a kadar)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Apple |
| Model | iPad Air 11" (M3) |
| Çıkış Tarihi | Mart 2025 |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Gece Yarısı, Yıldız Işığı, Gökyüzü Mavisi, Mor |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 247.6 |
| Yükseklik (mm) | 178.5 |
| Kalınlık (mm) | 6.1 |
| Ağırlık (g) | 462 (Wi-Fi) / 464 (5G) |
| Malzeme | Gorilla Glass ön / alüminyum |
| Su/Toz Direnci | yok |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 11.0 |
| Panel Tipi | IPS LCD (Liquid Retina) |
| Çözünürlük | 2360 x 1640 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 264 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 60Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 500 |
| HDR Desteği | HDR / P3 |
| Ekran Koruma | yok |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Apple M3 |
| Üretim Süreci (nm) | 3nm |
| CPU | 8 çekirdek CPU (4P+4E) |
| GPU | Apple GPU 10 çekirdek |
| RAM | 8GB |
| Depolama | 128GB / 256GB / 512GB / 1TB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Arka Kamera | 12MP f/1.8 |
| Ön Kamera | 12MP f/2.4 ultrawide yatay (Center Stage) |
| Video Çözünürlüğü | 4K@60fps / 1080p@60fps |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 7559 |
| Kablolu Şarj (W) | 20W (USB-C) |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | yok |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 3.2 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | iPadOS 18 (19'a kadar) |
| Güncelleme Süresi | 4 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | Apple Intelligence |
📰 Apple iPad Air 11" (M3) Haberleri
Apple iPad Air 11" (M3) haberlerinin tümü →Diğer Apple Tabletları
Apple
Apple iPad Pro 13″ (M5)
- 13.0" ekran
- Apple M5
- 12GB / 16GB RAM
- 10290 (38.99 Wh) mAh
- 12MP f/1.8
Fiyat belirtilmemiş
Apple
Apple iPad Pro 11″ (M5)
- 11.0" ekran
- Apple M5
- 12GB / 16GB RAM
- 8160 (31.29 Wh) mAh
- 12MP f/1.8
Fiyat belirtilmemiş
Apple
Apple iPad (11. Nesil)
- 11.0" ekran
- Apple A16 Bionic
- 8GB RAM
- 7606 mAh
- 12MP f/1.8
Fiyat belirtilmemiş
Apple
Apple iPad Air 13″ (M3)
- 13.0" ekran
- Apple M3
- 8GB RAM
- 36.59 Wh mAh
- 12MP f/1.8
Fiyat belirtilmemiş

