📱
Garmin
Garmin Fenix 7
📺
Ekran
1.3""
⚡
İşlemci
yok
🧠
RAM
yok RAM
💾
Depolama
32GB
🔋
Pil
18 gün (akıllı) / 57 saat GPS mAh
⌚
Kasa
47mm
🤖
OS
Garmin OS
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Garmin |
| Model | Fenix 7 |
| Çıkış Tarihi | Ocak 2022 |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Durum | Durduruldu |
| Renk Seçenekleri | Çeşitli (Siyah, Gümüş, Kum) |
Tasarım & Boyutlar
| Ağırlık (g) | 79g (polimer) |
| Su/Toz Direnci | 10ATM + MIL-STD-810 |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 1.3" |
| Panel Tipi | MIP (hafıza içi piksel) |
| Çözünürlük | 260x260 |
| Yenileme Hızı (Hz) | yok |
| Maks. Parlaklık (nit) | 1000 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | yok |
| RAM | yok |
| Depolama | 32GB |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 18 gün (akıllı) / 57 saat GPS |
Bağlantı
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Var |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Garmin OS |
| Güncelleme Süresi | 3 yıl |
Saat Detayları
| Kasa Boyutu (mm) | 47mm |
| Kasa Malzeme | Fiber takviyeli polimer / Paslanmaz çelik / Titanyum |
📰 Garmin Fenix 7 Haberleri
03 Ekim 2025Strava, patent ihlali iddiasıyla Garmin’e dava açtı
18 Eylül 2025Garmin Venu 4, el feneri özelliği ve erişilebilirlik yenilikleriyle tanıtıldı
04 Eylül 2025Garmin Fenix 8 Pro serisi LTE ve uydu desteğiyle tanıtıldı
13 Haziran 2025Kare ekranıyla dikkat çeken Garmin Venu X1 tanıtıldı
28 Ağustos 2024Garmin'in yeni akıllı saatleri Fenix 8 ve Fenix 8 Solar tanıtıldı
Diğer Garmin Akıllı Saatları
Garmin
Garmin Venu 4
- 42mm / 46mm" ekran
- yok
- yok RAM
- 8 gün (akıllı) / 20 saat GPS mAh
Fiyat belirtilmemiş
Garmin
Garmin Forerunner 570
- 46mm" ekran
- yok
- yok RAM
- 11 gün (akıllı) / 16 saat GPS mAh
Fiyat belirtilmemiş
Garmin
Garmin Forerunner 165
- 43mm" ekran
- yok
- yok RAM
- 11 gün (akıllı) / 17 saat GPS mAh
Fiyat belirtilmemiş
Garmin
Garmin Venu 3
- 41mm / 45mm" ekran
- yok
- yok RAM
- 10 gün (akıllı) / 26 saat GPS mAh
Fiyat belirtilmemiş
