📱
Garmin
Garmin Venu 4
📺
Ekran
1.3" (42mm) / 1.4" (46mm)"
⚡
İşlemci
yok
🧠
RAM
yok RAM
💾
Depolama
8GB
🔋
Pil
8 gün (akıllı) / 20 saat GPS mAh
⌚
Kasa
42mm / 46mm
🤖
OS
Garmin OS (yeni platform)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Garmin |
| Model | Venu 4 |
| Çıkış Tarihi | Eylül 2025 |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Metal gri, Altın, Krem, Siyah |
Tasarım & Boyutlar
| Ağırlık (g) | 42g (42mm) |
| Su/Toz Direnci | 5ATM + IP68 |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 1.3" (42mm) / 1.4" (46mm) |
| Panel Tipi | AMOLED (Always-On) |
| Çözünürlük | 416x416 / 454x454 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 60Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 2000 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | yok |
| RAM | yok |
| Depolama | 8GB |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 8 gün (akıllı) / 20 saat GPS |
Bağlantı
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Var |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Garmin OS (yeni platform) |
| Güncelleme Süresi | 2 yıl |
Saat Detayları
| Kasa Boyutu (mm) | 42mm / 46mm |
| Kasa Malzeme | Metal kasa |
📰 Garmin Venu 4 Haberleri
18 Mart 2026WhatsApp, Garmin akıllı saatlere geldi
03 Ekim 2025Strava, patent ihlali iddiasıyla Garmin’e dava açtı
30 Eylül 2025Garmin eTrex Touch, tek şarjla neredeyse bir ay kullanım sunuyor
18 Eylül 2025Garmin Bounce 2 çocuklara LTE ve yuvarlak ekran sunuyor
18 Eylül 2025Garmin Venu 4, el feneri özelliği ve erişilebilirlik yenilikleriyle tanıtıldı
Diğer Garmin Akıllı Saatları
Garmin
Garmin Forerunner 570
- 46mm" ekran
- yok
- yok RAM
- 11 gün (akıllı) / 16 saat GPS mAh
Fiyat belirtilmemiş
Garmin
Garmin Forerunner 165
- 43mm" ekran
- yok
- yok RAM
- 11 gün (akıllı) / 17 saat GPS mAh
Fiyat belirtilmemiş
Garmin
Garmin Venu 3
- 41mm / 45mm" ekran
- yok
- yok RAM
- 10 gün (akıllı) / 26 saat GPS mAh
Fiyat belirtilmemiş
Garmin
Garmin Forerunner 965
- 47mm" ekran
- yok
- yok RAM
- 23 gün (akıllı) / 31 saat GPS mAh
Fiyat belirtilmemiş
