📱
Garmin
Garmin Fenix 7 Pro
📺
Ekran
1.3""
⚡
İşlemci
yok
🧠
RAM
yok RAM
💾
Depolama
32GB
🔋
Pil
11 gün (AMOLED) / 57 gün (MIP + Solar) mAh
⌚
Kasa
47mm
🤖
OS
Garmin OS
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Garmin |
| Model | Fenix 7 Pro |
| Çıkış Tarihi | Mayıs 2023 |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Durum | Durduruldu |
| Renk Seçenekleri | Siyah, Gümüş, Safran Sarısı |
Tasarım & Boyutlar
| Ağırlık (g) | 79g (polimer) |
| Su/Toz Direnci | 10ATM + MIL-STD-810 |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 1.3" |
| Panel Tipi | AMOLED / MIP |
| Çözünürlük | 416x416 (AMOLED) |
| Yenileme Hızı (Hz) | 60Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 2000 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | yok |
| RAM | yok |
| Depolama | 32GB |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 11 gün (AMOLED) / 57 gün (MIP + Solar) |
Bağlantı
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Var |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Garmin OS |
| Güncelleme Süresi | 3 yıl |
Saat Detayları
| Kasa Boyutu (mm) | 47mm |
| Kasa Malzeme | Titanyum / Fiber polimer |
📰 Garmin Fenix 7 Pro Haberleri
18 Eylül 2025Garmin Venu 4, el feneri özelliği ve erişilebilirlik yenilikleriyle tanıtıldı
04 Eylül 2025Garmin Fenix 8 Pro serisi LTE ve uydu desteğiyle tanıtıldı
13 Haziran 2025Kare ekranıyla dikkat çeken Garmin Venu X1 tanıtıldı
28 Ağustos 2024Garmin'in yeni akıllı saatleri Fenix 8 ve Fenix 8 Solar tanıtıldı
24 Kasım 2023Amazon Türkiye'de iPhone 13'ün de içinde olduğu Prime Gecesi İndirimleri başlıyor
Diğer Garmin Akıllı Saatları
Garmin
Garmin Venu 4
- 42mm / 46mm" ekran
- yok
- yok RAM
- 8 gün (akıllı) / 20 saat GPS mAh
Fiyat belirtilmemiş
Garmin
Garmin Forerunner 570
- 46mm" ekran
- yok
- yok RAM
- 11 gün (akıllı) / 16 saat GPS mAh
Fiyat belirtilmemiş
Garmin
Garmin Forerunner 165
- 43mm" ekran
- yok
- yok RAM
- 11 gün (akıllı) / 17 saat GPS mAh
Fiyat belirtilmemiş
Garmin
Garmin Venu 3
- 41mm / 45mm" ekran
- yok
- yok RAM
- 10 gün (akıllı) / 26 saat GPS mAh
Fiyat belirtilmemiş

