Apple yeni nesil iPhone’larını 9 Eylülde tanıtabilir

iphone-5s-inceleme-00028

Haftalardır yazdığımız, çizdiğimiz, okuduğumuz her şeyin doğru olup olmadığını 9 Eylül tarihinde görebiliriz. Recode’un haberine göre Apple 9 Eylül tarihinde düzenleyeceği etkinlikle yeni nesil iPhone’larını tanıtacak.

Apple’ın bir model tanıtması kesin, ayrıca ikinci bir iPhone’un tanıtılabileceği de ciddi ciddi dillendiriliyor. Yeni iPhone veya iPhone’ların daha büyük ekran, yeni işlemciler belki de gövdede kullanılacak yeni materyallerle gelmesi bekleniyor.

9 Eylül tarihi mantıklı görünüyor. Apple son iki yıldır yeni iPhone modellerini eylül ayında tanıtıyor. Ayrıca 9 Eylül 2008 tarihinde de Apple bir etkinlik düzenlemiş, “It’s Only Rock and Roll” başlıklı toplantıda yeni nesil iPod modelleri tanıtılmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Galeri: iPhone 6 sızıntıları ve konsept fotoğrafları bir arada

Apple’ın iPhone tanıtım etkinliğini ne zaman düzenleyeceği tam olarak kesinleşmedi, ancak etkinlikten bir hafta veya on gün kadar önce bunun iyice netleşmesini bekliyoruz. O zaman geldiğinde detaylar yine en hızlı şekilde Teknoblog’da olacak.

Apple 14 inç MacBook Pro modelini tanıttı, işte özellikleri

Apple, 18 Ekim etkinliğinde beklendiği üzere yeni MacBook Pro modellerini tanıttı. Şimdiye kadar dedikodusu yapılan birçok özelliğin yeni modellerle karşımıza çıktığını görüyoruz. Yeni MacBook...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun