Apple OS X 10.10.3’ün herkese açık beta sürümünü yayınladı

os-x-yosemite-10-10-3-beta-030315

Apple, yeni Fotoğraflar uygulamasını da barındıran OS X 10.10.3’ün herkese açık beta sürümünü yayınladı. Apple’ın beta programına katılarak OS X Yosemite’ye herkesten önce erişen kullanıcılar, Mac App Store’da güncellemeler sekmesine tıklayarak OS X 10.10.3’ü indirebilecek.

Daha önce Apple’ın beta programına kayıt olmayanlar ise Apple’ın web sitesi aracılığıyla kayıt işlemini gerçekleştirip OS X 10.10.3 betasına sahip olabilecek. Ancak bu noktada kullanıcıların tekrar OS X 10.10.2’ye dönmek gibi bir şanslarının bulunmadığını belirtmek gerekiyor. Beta sürümü kullanılan ana makineye yüklemenin tavsiye edilmediğini de hatırlatmakta fayda var.

OS X 10.10.3’ün beta sürümünü yükleyenler, Apple’ın yeni Fotoğraflar uygulamasını da herkesten önce deneme şansına sahip olacak. Uygulama henüz son halini olmamış olsa bile, kullanıcılara iPhoto ve Apperture’dan kurtulmaya hazır olup olmadıkları konusunda fikir vermesi bekleniyor. Apple OS X 10.10.3 ile Mac kullanıcılarına yeni his simgeleri de sunarken, çift aşamalı doğrulama sisteminden faydalanan Google kullanıcılarına da giriş kolaylığı sağlıyor.

iPhone 13 serisi Sinematik mod ile profesyonel kamera cebe girecek

Salı akşamı gerçekleştirilen iPhone 13 tanıtım etkinliğinde Apple, çok yakında piyasaya çıkacak tüm iPhone'lar için ilginç bir yeni özellik duyurdu. Bu özellik Sinematik mod...

Eğitim için tablet önerileri – Video

MediaMarkt için hazırladığımız tablet önerileri videosunda, farklı ekran büyüklüklerine ve teknik özelliklere sahip olan, fiyatları da modelden modele değişiklik gösteren çeşitli tablet önerileri sıralıyoruz.

iOS 15 ve iPadOS 15’in çıkış tarihi belli oldu

Apple, iOS 15 ve iPadOS 15'in kullanıcılarla buluşacağı tarihi açıkladı. Şirketin WWDC 2021'de duyurusunu yaptığı yeni yazılım sistemi güncellemeleri 20 Eylül itibarıyla dağıtıma çıkacak. Hem...