Eğlence

Apex Legends’ın mini dizisi Kill Code’un yeni bölümü yayında

apex legends: resurrection

Electronic Arts’ın yayınladığı ve Respawn Entertainment tarafından geliştirilen Apex Legends’ın devam eden mini dizisi Kill Code, yeni bölümünde oyunun kahramanlarını hayatta kalmaya çabalarken resmediyor. Yapımcı koltuğunda Respawn Entertainment’ın oturduğu ve yayıncılığını Electronic Arts’ın üstlendiği aksiyon dolu FPS oyunu Apex Legends, oyun evrenini daha da derin bir şekilde oyunculara aktarmak için hazırlanan Kill Code serisinin yeni bölümüyle oyunun fanatiklerinin karşısına çıkıyor.

Serinin ilk iki bölümünde Loba ve diğer oyun karakterlerini Revenant’ın kafasını ele geçirmek için çıktıkları bir dizi görevde izlemiştik. Kahramanlarımız hedeflerine ulaşmaya çabalarken Revenant da kendi isteği dışında değişim göstermeye ve cevaplar aramaya başlamıştı.

Kill Code: Part 3’te ise kahramanlarımız Revenant’ın kafasının yerini buluyor ve pek akla gelmeyecek bir müttefik ile de anlaşma yapıyor. Elbette hiçbir görev umulduğu gibi gitmez ve burada da kahramanlar kendilerini bir hayatta kalma mücadelesi içinde buluyorlar.

Apex Legends’ta Resurrection sezonu devam ediyor

Apex Legends’ın son sezonu Resurrection şu an PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch ve PC’de EA Uygulaması ve Steam aracılığıyla yayında.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER