Apex Legends: Resurrection, yeni Battle Pass aşamalarıyla yayında

Sonunda beklenen an geldi. Ölüm, Apex Legends: Resurrection’da yeniden doğarak aksiyon dolu FPS’nin yeni sezonunu başlattı. Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts (EA) tarafından yayınlanan Apex Legends’ın son güncellemesi şu anda yayında ve yeni güncellemenin yıldızı Revenant, yepyeni yetenekleri ile sahnedeki yerini aldı.

Tüm sezon boyunca, bütün oyuncuların kullanımına açık olacak olan Revenant, sunulan mücadeleleri tamamlayan oyuncuların karakter kataloğuna da temelli katılım sağlayabilecek. Yeni sezon ile birlikte yepyeni Battle Pass aşamaları da oyunculara sunulmuş oldu.

Yeni Battle Pass aşamalarıyla birlikte oyuncular birçok yeni Legendary kıyafete ve silaha ulaşabilecek. 24. seviyede Mad Maggie’nin Outlawed Tech kostümüne, 25. seviyede ise Reactive EVA-8 silahının Heart of the Divine desenine kavuşabilecek. 50. seviyede ise oyuncular, Pathfinder’ın Pathogen kostümüyle gerçek korkuyu keşfedecekler.

Apex Legends: Resurrection hangi platformlarda yayında?

Apex Legends: Resurrection şu anda PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, ve Nintendo Switch konsolları ile birlikte PC’de EA uygulaması ve Steam aracılığıyla yayında.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun