Among Us maksimum oyuncu sayısını 15’e çıkarıyor

Among Us lobilerinin oyuncu kapasitesi 10’dan 15’e çıkıyor. 15 oyunculu yeni lobiler, 15 Haziran’da yayınlanacak güncellemeyle erişime açılacak. Bu tarih aynı zamanda Among Us’ın üçüncü yaş günü olma özelliğini taşıyor.

Güncelleme ekip arkadaşları için yeni renk seçenekleri, mobil oyun kumandası desteği ve Airship haritasında kornayı çalabilmek gibi özellikleri getiriyor.

Oyuna eklenen yeni renkler şu şekilde sıralanıyor: Bronz, mercan, muz sarısı, gül pembesi, gri ve kestane rengi.

Güncelleme Among Us’ın hâlihazırda oynanabildiği tüm platformlarda dağıtıma çıkacak. Bu platformlar PC, iOS, Android ve Nintendo Switch. Oyunun PlayStation ve Xbox versiyonları için hazırlıklar sürüyor. Bu versiyonların da yıl bitmeden oyuncularla buluşması bekleniyor.

Geliştirici Innersloth, yeni Among Us güncellemeleriyle ilgili de bazı bilgiler verdi. Güncellemelerle sunulacak yenilikler arasında saklambaç modu, yeni vizör tasarımları ve beşinci bir harita da yer alıyor. Bu yeniliklerin ne zaman oyuncularla buluşacağı ise henüz bilinmiyor.

Huawei FreeBuds Lipstick hızlı inceleme: Hem göze hem de kulağa hitap ediyor

Huawei'nin Viyana'da düzenlediği Nova 9 lansmanında duyurduğu ürünlerden bir tanesi de FreeBuds Lipstick oldu. Aslına bakarsanız, bu ürünün diğerlerinin önüne geçtiğini bile söylemek yanlış...

PayPal’dan Pinterest iddiası hakkında açıklama

PayPal bir açıklama yaparak Pinterest ile ilgilendiğine dair çıkan haberleri yalanladı. Ödeme şirketinin sosyal platformu 45 milyar dolar karşılığında satın alacağı iddiası geçtiğimiz haftanın...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun