Amazon Prime Video Android uygulamasında bölümleri karıştır özelliği keşfedildi

Amazon Prime Video uygulamasına yeni bir özellik getiriyor. Kullanıcılar dizi bölümleri içinde karıştırma yapabilecekler.

Android Police sitesinin dikkat çektiği bu değişiklik Android telefonlardaki Prime Video uygulamasında görünüyor. Bu yeni özellik sayesinde kullanıcılar ortamda ses bulunmasını istedikleri durumlarda, özellikle daha önce izledikleri dizilerin bölümleri içinde karıştırma yaparak karşılalarına çıkan bölümleri izleyebilecekler. Hangi bölümü seçebilecekleri konusunda kararsızlık yaşamayacaklar.

Ne var ki, bu özellik tüm dizi bölümleri içinde karıştırma yapmaya izin vermiyor. Sadece sezon bölümleri arasında karıştırma yapılabiliyor. Ayrıca şu anda yalnızca Android uygulamasında mevcut gibi görünüyor. Bölüm karıştırma özelliğinin Prime Video iOS uygulamasına veya web versiyonuna gelip gelmeyeceğini şu an için bilmiyoruz.

Netflix de birkaç yıldır bölümleri karıştırma tarzında bir özelliği test ediyor. Şirket bunu çok yakında geniş kullanıcı kitlesine sunmayı planlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Microsoft Surface serisi için kendi işlemcisini tasarlayabilir

Netflix, en son gerçekleştirdiği finansal sonuçlar telekonferans görüşmesinde, karıştırma yeteneğinin 2021’in ilk yarısında küresel olarak kullanıma sunulacağını duyurdu. Karıştırma özelliği, tek bir düğmeye tıklayarak Netflix’in size izleyecek bir şeyler sunmasını sağlayacak.

Oppo K9s resmiyet kazandı: Snapdragon 778G, 120 Hz ekran

Oppo K9s, daha önce açıklandığı gibi, bugün Çin'de gözler önüne çıktı. Qualcomm Snapdragon 778G işlemciye sahip telefon, geçtiğimiz ay tanıtılan K9 Pro için bir...

Facebook şirket adını değiştirmeyi planlıyor

Facebook ana şirket adını değiştirmeye hazırlanıyor. The Verge sitesinin haberine göre, yeni isim şirketin "metaverse" inşa etme planını yansıtacak. İsim değişikliğinin gelecek hafta gerçekleştirilecek...

Netflix popüler içeriklerini sıralama kriterini değiştiriyor

Netflix popüler içeriklerini abonelerinin görebileceği şekilde sıralarken uyguladığı kriterleri değiştiriyor. Şirket şimdiye kadar içeriklerin ilk iki dakikalarının yayına girdikleri 28 gün içindeki izleme sayılarını...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun