Amazon Prime Video Android uygulamasında bölümleri karıştır özelliği keşfedildi

Amazon Prime Video uygulamasına yeni bir özellik getiriyor. Kullanıcılar dizi bölümleri içinde karıştırma yapabilecekler.

Android Police sitesinin dikkat çektiği bu değişiklik Android telefonlardaki Prime Video uygulamasında görünüyor. Bu yeni özellik sayesinde kullanıcılar ortamda ses bulunmasını istedikleri durumlarda, özellikle daha önce izledikleri dizilerin bölümleri içinde karıştırma yaparak karşılalarına çıkan bölümleri izleyebilecekler. Hangi bölümü seçebilecekleri konusunda kararsızlık yaşamayacaklar.

Ne var ki, bu özellik tüm dizi bölümleri içinde karıştırma yapmaya izin vermiyor. Sadece sezon bölümleri arasında karıştırma yapılabiliyor. Ayrıca şu anda yalnızca Android uygulamasında mevcut gibi görünüyor. Bölüm karıştırma özelliğinin Prime Video iOS uygulamasına veya web versiyonuna gelip gelmeyeceğini şu an için bilmiyoruz.

Netflix de birkaç yıldır bölümleri karıştırma tarzında bir özelliği test ediyor. Şirket bunu çok yakında geniş kullanıcı kitlesine sunmayı planlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Apple Music Uzamsal Ses desteği bazı iPhone ve iPad hoparlörlerinden kaldırıldı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Surface Duo 2'nin sızan fotoğrafları üçlü kamera sistemini gösteriyor

Netflix, en son gerçekleştirdiği finansal sonuçlar telekonferans görüşmesinde, karıştırma yeteneğinin 2021’in ilk yarısında küresel olarak kullanıma sunulacağını duyurdu. Karıştırma özelliği, tek bir düğmeye tıklayarak Netflix’in size izleyecek bir şeyler sunmasını sağlayacak.

WhatsApp iOS ile Android arasında sohbet geçmişi taşıma özelliğini test ediyor

WhatsApp, WABetaInfo ve 9to5Google'ın haberlerine göre, kullanıcılarının sohbet geçmişlerini iOS'tan Android'e aktarmaları için bir yol geliştiriyor. Bu özellik, Facebook'un sahip olduğu mesajlaşma hizmetiyle ilgili...