Alcatel A3 10″ WiFi Android tablet Türkiye’de satışta

alcatel a3 10" wifiAlcatel Pixi 3 10″ WiFi tabletin devamı niteliğinde olan Alcatel A3 10″ WiFi tablet Türkiye’de satışa sunuldu.

Android tabletin 10.1 inç ekranı, 1280 x 800 piksel çözünürlük sunuyor. IPS teknolojisi sayesinde geniş görüş açıları sunarken, TCL bu tabletin parlak güneş ışığında dahi kullanım imkanı sağladığının altını çiziyor. 4060 mAh kapasiteli pili ise 450 saate varan bekleme süresi sunuyor.

1.3 GHz dört çekirdekli işlemci, 1 GB RAM gibi giriş seviyesi Android tablet özelliklerine sahip olan A3 10″, 16 GB dahili hafıza barındırıyor. microSD kart yuvası da 32 GB’ye kadar kapasiteye sahip bellek kartlarını destekliyor.

Alcatel A3 10″ WiFi, hem önünde hem de arkasında 2 megapiksel çözünürlüklü kameralar barındırıyor. Bunlar fotoğraf ve video çekiminden çok görüntülü görüşmeler yapmak için kullanılacaktır.

Siyah ve beyaz-mavi kombinasyonlu renk seçenekleriyle satışa sunulan Alcatel A3 10″ WiFi tablet, 475 gram ağırlığıyla her yere de kolaylıkla taşınabiliyor. Tablet, 599 TL’lik tavsiye edilen fiyat etiketiyle satılıyor.

Google arama gelirleri rekor kırdı, YouTube gelirleri patladı

Google, geride kalan üç aylık dönemde 17,9 milyar dolarlık rekor bir kâr elde etti ve bu finansal tablolar sayesinde, COVID-19'a rağmen yükselen diğer teknoloji...

Instagram 16 yaşından küçükler için hesapları varsayılan olarak gizli yapıyor

Facebook'a ait Instagram, uygulamayı gençler için daha güvenli hale getirmek için tasarladığı çeşitli değişiklikleri kullanıma sunuyor. Artık, hizmete kaydolan ve 16 yaşından (veya belirli...

iPhone 12 satışları Apple’a durgun dönemde rekor gelir ve kâr getirdi

Apple'ın rekor kıran kazanç raporları dizisi açıklanan en son çeyrek raporuyla birlikte devam ediyor. Şirket, geride kalan Nisan-Haziran 2021 döneminde 81,43 milyar dolar gelir...