ZTE Blade V30 Vita ile Türkiye akıllı telefon pazarına giriyor

Akıllı telefon pazarının ve genel olarak telekomünikasyon sektörünün önemli oyuncularından biri olan ZTE, Türkiye’de tüketici elektroniği sahnesine adım atıyor. ZTE Blade V30 Vita adını taşıyan Türkiye’de üretilmiş telefonunu kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor.

Blade V30 Vita için “#YaşamakLazım” sloganını seçen ZTE, kullanıcılarına çok yönlü bir deneyim vadediyor. Şirketten yapılan açıklamada, telefonun yüksek performansı her bütçeye uygun bir fiyatla sunacağının da altı çiziliyor. 6.82 inç ekran, 48 megapiksel üçlü kamera ve 5000 mAh pil ZTE Blade V30 Vita’nın göze çarpan özellikleri olarak öne çıkıyor.

Blade V30 Vita’nın gençlerin bir telefondan beklediği her şeyi sunduğunu söyleyen ZTE Türkiye Genel Müdürü Liu Xinbo şu ifadeleri kullandı: “Türkiye pazarında, Türkiye’de ürettiğimiz bir modelle ilk kez yer almanın heyecanını yaşıyoruz.  Bu modelimiz ile genç yaşam tarzını ve güçlü bir performansı rekabetçi bir fiyatla sunacağız. Türkiye’de geniş bir hedef kitlemiz var.  Bunun yanı sıra kullandığımız teknoloji ve iş modellerimizden dolayı büyük bir avantaja sahibiz. ZTE olarak pazarda, sürdürülebilir kalıcı bir başarı yakalamak istiyoruz. Bu yüzden müşterilerimizde memnuniyet oluşturmak bizim için öncelikli hedef. ZTE’nin Türkiye’de üretilecek akıllı ve giyilebilir ürünleri ile bu topraklarda çok önemli bir marka olacağını düşünüyoruz. Bunun en önemli nedeni Türkiye’nin genç ve teknoloji ile yakın ilişkisi olan bir nüfusa sahip olması. İleri teknolojimiz, yenilikçi ürünlerimiz, şık ve renkli dizaynımız kullanıcıların dikkatini çekecek.”

2005’ten bu yana ZTE’nin Türkiye’de faaliyet gösterdiğini hatırlatan Liu Xinbo, şimdiye kadar operatörlere odaklandıklarını belirtti. Artık akıllı telefon pazarına da hazır olduklarını söyleyen ZTE Türkiye Genel Müdürü, Türkiye’de son kullancıya en iyi deneyimi sunmak istediklerinin altını çizdi.

zte blade v30 vitaZTE’nin Türkiye’deki dağıtım ortağı Datagate olurken, ZTE Blade V30 Vita’nın Türkiye satış fiyatı konusunda şimdilik bilgi verilmedi.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun