Sony Xperia Z5 için Nougat güncellemesini yeniden dağıtıma çıkarıyor

2015 model cihazlar için Nougat güncellemesi sunuluyor

google news abone ol
xperia z5 nougat
Xperia Z5 Nougat güncellemesi, yarıda kalan işlemin ardından yeniden kullanıcılara sunuluyor. Xperia Z5, Z5 Premium ve Z5 Compact Android 7.0 Nougat güncellemesini alıyor.

Geçtiğimiz ay içinde Xperia Z5 için Android Nougat’ı çıkaran, ancak daha sonra elinde olmayan nedenlerden dolayı bunu yarıda bırakmak zorunda kalan Sony, Xperia Z5 Nougat güncellemesi için şimdi bir deneme daha yapıyor.

Gelen son haberlere göre, Sony Xperia Z3+, Xperia Z5 serisi ve Xperia Z4 tablet için Android 7.0 Nougat güncellemelerini dağıtıma çıkardı.

Sony bu güncellemeyi Z5 için çıkardığında çeşitli sorunlar ortaya çıkmıştı. Özellikle üçüncü taraf uygulamalar kullanıldığında ses çalma problemlerinin yaşanması da bunun arasında bulunuyordu. Güncellenmiş bellenimle birlikte Nougat bu cihazlarla daha iyi işler hâle gelebilir.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

Elon Musk yakında insan beynine bilgisayar yerleştirecek

Elon Musk, çarşamba günü düzenlenen "göster ve anlat" başlıklı bir Neuralink etkinliğinde, Elon Musk, beyin-bilgisayar arayüzü üzerinde çalışmalar yapan şirketin cihazlarından birini önümüzdeki altı ay...

ÖNE ÇIKANLAR