Xiaomi Civi serisinin tanıtım tarihi belli oldu

Xiaomi, Civi adını verdiği yeni akıllı telefon serisinin tanıtım tarihini açıkladı. Serinin ilk üyeleri 27 Eylül’de gözler önüne çıkacak. Tanıtım etkinliği Türkiye saatiyle 09:00’da başlayacak.

Xiaomi’den şimdilik Civi serisinin detayları konusunda bilgi verilmiş değil. Seride kaç cihazın bulunacağı, serideki cihazların özellikleri henüz bilinmiyor. Henüz ortada net bir sızıntı da bulunmuyor. Ancak Xiaomi’nin Weibo hesabında yapılan paylaşımlarda bazı ipuçları veriliyor.

Serinin kendinden emin genç insanlar için hazırlandığını belirten şirket, son moda ve çeşitlendirilmiş tasarımların inovatif görüntüleme teknolojisiyle buluşacağının altını çizdi.

xiaomi civiXiaomi Civi ile CC serisinin boşluğunu dolduracak. Tanıtım için önümüzde beş günlük bir süre var. Bu zaman zarfında telefonlara dair yeni detaylarla karşılaşmak sürpriz olmayacaktır.

Apple 14 inç MacBook Pro modelini tanıttı, işte özellikleri

Apple, 18 Ekim etkinliğinde beklendiği üzere yeni MacBook Pro modellerini tanıttı. Şimdiye kadar dedikodusu yapılan birçok özelliğin yeni modellerle karşımıza çıktığını görüyoruz. Yeni MacBook...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun