Nasıl Yapılır: WhatsApp’ta görüntülü görüşme yapma

WhatsApp görüntülü görüşme özelliği bir süredir Android ve Windows Phone beta sürümlerinde test edildikten sonra nihayet kullanıma sunuldu. iOS, Android ve Windows Phone cihaz sahipleri, ilgili uygulama mağazalarından indirecekleri güncellemelerle birlikte video arama özelliğine de erişme fırsatı yakalıyor. Bu videoda WhatsApp’ta görüntülü görüşme yapmanın nasıl gerçekleştirildiğini anlatıyoruz.

WhatsApp’ta görüntülü görüşme yapmak için aşağıdaki adımları uygulamalısınız:

  1. Uygulamanız en güncel sürümde olmalı. Eğer WhatsApp cihazınızda yüklüyse iTunes App Store, Google Play veya Windows Mağaza üzerinden güncellemeleri kontrol edin.
  2. Uygulamanın en güncel sürümde olduğundan emin olduktan sonra WhatsApp’ı açın.
  3. Aramak istediğiniz kişiyle sohbet ekranını açın.
  4. Sohbet ekranının sağ üst köşesinde telefon ikonunun hemen yanında kamera ikonunu göreceksiniz. Bu ikona tıklatın.
  5. Karşı tarafa video arama isteği gönderilecektir. Karşı taraf çağrıyı kabul ettiğinde video görüşme hemen başlatılacaktır.

Google arama gelirleri rekor kırdı, YouTube gelirleri patladı

Google, geride kalan üç aylık dönemde 17,9 milyar dolarlık rekor bir kâr elde etti ve bu finansal tablolar sayesinde, COVID-19'a rağmen yükselen diğer teknoloji...

Instagram 16 yaşından küçükler için hesapları varsayılan olarak gizli yapıyor

Facebook'a ait Instagram, uygulamayı gençler için daha güvenli hale getirmek için tasarladığı çeşitli değişiklikleri kullanıma sunuyor. Artık, hizmete kaydolan ve 16 yaşından (veya belirli...