Turkcell Ramazan ayında kullanıcıların veri paketlerini ikiye katlıyor

turkcell ramazanTurkcell Ramazan ayıyla birlikte başlattığı kampanya kapsamında, 14 Haziran’a kadar internet paketlerini ikiye katlıyor. Ayrıca Turkcell; BiP, TV+, Dergilik ve lifebox’ta geçerli olan veri paketlerini de iki katına çıkarıyor. Kampanyadan faydalanabilmek için 4.5G uyumlu SIM kart sahiplerinin BiP uygulamasına girerek, keşfet içerisindeki ?4.5G Ramazan Kampanyası? servisini takip etmeleri yeterli olacak.

Turkcell’in iletişim ve eğlence platformu BiP üzerinden sunulan kampanyayla, müşterilerin tarifelerinde internetlerin yanı sıra Turkcell uygulamalarındaki internetleri de ikiye katlanacak. Mobil operatörün belirttiğine göre, “4.5G Ramazan Kampanyası” ile Turkcell aboneleri, sevdikleriyle internet üzerinden istedikleri an görüşerek, Ramazan’ın coşkusunu paylaşabilecek. Ayrıca, Ramazan boyunca ihtiyaçları olan imsak saatleri, iftar menüleri gibi her türlü bilgiye anında ulaşabilecek. Buna ek olarak Turkcell’in BiP, Dergilik, TV+, lifebox’a özel olarak sunulan GB’lar da ikiye katlanacak.

Kampanyadan faydalanan faturalı hat sahipleri 30 gün süreyle tarife paketlerindeki data içeriğini ve servislerde geçerli internet paketlerini iki kat artırırken, ön ödemeli müşteriler ise kampanya döneminde satın aldıkları internet paketleriyle servislerde geçerli data paketlerini ikiye katlıyor. Kampanyadan kurumsal Turkcell’liler de faydalanabilecek.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İspanya GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonunda heyecan ara vermeden devam ediyor. Portekiz'den sonra sırada onun komşusu İspanya var. Geçen yıl pandemi nedeniyle İspanya GP ağustos ayında...

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Samsung Galaxy A72 GittiGidiyor'dan satın alın SATIN AL Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine...