Teknoloji

Turkcell 30. yılında müşterilerini GB’ları ikiye katlayarak selamlıyor

turkcell gb 30. yıl

Turkcell, 30. yılını müşterilerine sunduğu özel bir kampanya ile kutluyor. Mayıs ayı boyunca tüm Turkcell’lilerin ve yeni Turkcell müşterilerinin paketlerindeki GB’lar, SMS’ler ve dakikalar ikiye katlanacak. Bu kampanya, Turkcell’in 30 yıllık yolculuğunda sadık müşterilerine teşekkür etmesinin ve yeni katılan müşterilerine hoş geldin demesinin bir yolu olarak görülüyor.

Turkcell müşterileri, Turkcell uygulaması Hediye Havuzu sekmesinden, Turkcell İletişim Merkezi ve Turkcell Müşteri Hizmetleri aracılığıyla ya da “30. YIL” yazıp 2200’a SMS göndererek kampanyaya katılım talebinde bulunabilecekler. Katılım talebi sonrası, sonuç SMS ile kullanıcılara iletilecek.

GB’ların ikiye katlanmasıyla Turkcell, kullanıcılarına dijital dünyayı daha özgürce keşfetme imkanı da sağlıyor. Böylece Turkcell müşterileri, sevdikleriyle daha uzun süre iletişim kurabilecek, dijital platformlarda daha fazla zaman geçirebilecek ve tüm online ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilecekler.

Turkcell Genel Müdürü Dr. Ali Taha Koç: “Yıl Boyunca Müşterilerimize Daha Fazla Sürpriz ve Avantaj Sunacağız”

Turkcell Genel Müdürü Dr. Ali Taha Koç, kampanyayla ilgili olarak, “30 yıldır, Turkcell olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya ve hayatlarını kolaylaştırmaya odaklandık. Bu önemli kilometre taşını kutlamak için, müşterilerimizin GB, SMS ve dakikalarını ikiye katlayarak onları mutlu etmek istedik. Bu kampanya sadece bir başlangıç. Turkcell’in 30. yıl kutlamaları boyunca müşterilerimize daha fazla sürpriz ve avantaj sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Dr. Koç, sözlerine şöyle devam etti: “30 yıl önce ‘İnsan İçin Teknoloji’ vizyonuyla ülkemizde yeni bir çağ başlatmıştık. Döneminin ötesinde bir strateji ortaya koyarak, Türkiye’nin iletişim ve teknolojide öncü olmasını sağladık. 30. yılımızda da geleceğin vizyonuyla ‘uçtan uca teknoloji sağlayıcısı’ pozisyonumuzu daha da büyüterek ülkemizin toplumsal, ekonomik ve kültürel gelişimine katkı sağlamaya devam edeceğiz. Biliyorsunuz artık, her şey Turkcell’le çalışıyor, Turkcell herkesle çalışıyor.”

Turkcell, 30. yıl kutlamaları kapsamında müşterilerini sevindirecek pek çok farklı kampanya ve yeniliği de hayata geçirmeyi planlıyor. Özel hediyeler, eğlenceli yarışmalar, fırsat ve avantaj dolu uygulamalar ile çok daha fazlası Turkcell kullanıcılarını bekliyor. Turkcell, bu kampanyalarla müşterilerine verdiği değeri bir kez daha vurgularken, Türkiye’nin iletişim ve teknoloji alanındaki lider konumunu da pekiştiriyor.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER