Ulaşım

TOGG, elektrikli mobiliteyi Türkiye’nin her köşesine taşıyor

togg deneyim merkezi

TOGG, kullanıcılarını yeni deneyim merkezlerinde dijital platformları ve elektrikli araçlarıyla buluşturuyor.

Türkiye’nin öncü teknoloji markası olan TOGG, İstanbul, İzmir ve Adana’da birbirini takip eden yeni deneyim merkezleri açarak kullanıcılarına daha hızlı, etkin ve verimli bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor. TOGG, İstanbul Zorlu Center ve Ankara Söğütözü’ndeki mevcut deneyim merkezlerine ek olarak, İzmir Agora AVM, M1 Adana AVM ve İstanbul Zeytinburnu Yedi Mavi AVM’de yeni merkezlerini faaliyete geçiriyor.

TOGG deneyim merkezlerinde ziyaretçiler, Türkiye’nin ilk doğuştan elektrikli akıllı cihazı T10X’i yakından inceleme fırsatı bulurken, sorunsuz ve kesintisiz şarj deneyimi sunan Trugo’yu test edebiliyor. Ayrıca, Togg’un dijital platformu Trumore için tasarlanmış alanlarda TOGG dünyasını keşfedebilirler.

TOGG, Türkiye’nin yedi coğrafi bölgesine yayılarak deneyim merkezleri, servis ve teslimat noktaları açmayı planlıyor. Böylece kullanıcılarına elektrikli mobilite konusundaki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri daha yakından tanıtma fırsatı sunacak. Bu hamlelerle TOGG, Türkiye’deki elektrikli otomobil ve mobilite alanındaki lider konumunu daha da güçlendirerek sektöre yön vermeye devam edecek.

  • togg deneyim merkezi

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER