Uygun fiyatlı kablosuz kulaklık TCL Moveaudio Air Türkiye’de satışa çıktı

google news abone ol

TCL, yeni TCL Moveaudio Air kablosuz kulaklığını Türkiye’de satışa sundu. Moveaudio Air kablosuz kulaklık; çevresel gürültü engelleme, 9 saate varan kullanım süresi ve müzik keyfi için 3 farklı ekolayzır modu gibi özellikleri uygun bir fiyatta bir araya getiriyor.

Çevresel gürültü engelleme özelliği ile aramalar esnasında sesin netliğini artırarak kesintisiz bir iletişim sunan TCL Moveaudio Air kablosuz kulaklıkta, kristal netliğinde aramalar için arka plan gürültüsünü filtreleyen 4 mikrofonlu gelişmiş DNN AI ENC bulunuyor.

Kompozit titanyum 10 mm dinamik sürücüler sayesinde güçlü bas ile zenginleştirilmiş ses deneyimi de sunan TCL Moveaudio Air, derin bas sesleri ve rafine tizleri ile müziklerin optimum konfor ve keyif ile dinlenmesini sağlıyor. Ayrıca en sık kullanım durumları için optimize edilmiş 3 farklı ekolayzır modu ile müzik dinleme deneyiminizi daha da zenginleştirebiliyorsunuz. Varsayılan Bas Güçlendirici Modu bas ağırlıklı müzik dinleme zevki sunarken Denge Modu ise, sesler arasında dengeyi artırıyor, Podcast Modu ise sesleri net bir şekilde öne çıkarıyor.

Tek şarjla 9 saate kadar kullanılabilen kulaklık, şarj kutusuyla da 32 saate kadar dinleme süresi sunuyor. Kulaklıkları 15 dakika şarj ederek 2 saat dinleme süresi elde edebiliyorsunuz. Bluetooth 5.2 desteği sayesinde cihazınızla kolayca eşleştirebilirsiniz.

TCL Moveaudio Air kablosuz kulaklığın Türkiye için tavsiye edilen KDV dahil satış fiyatı ise 1.399 TL.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
OnePlus Ace 2 Pro 100W şarj desteğiyle yaz aylarında resmiyet kazanacak
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER
ÖNE ÇIKANLAR