TCL CES 2021 etkinliğinde mini LED TV’lerini tanıtacak

TCL, bu yıl sadece çevrimiçi ortamda yapılacak CES 2021 kapsamında gerçekleştireceği etkinlikte mini LED ekran teknolojisinin kullanıldığı TV’lerini tanıtacak. Bir süredir geliştirilen bu teknoloji, 2021 itibarıyla tüketicilerle buluşacak cihazlarda yerini alacak.

TCL’in etkinlikteki duyuruları bununla da sınırlı kalmayacak. Şirket yeni QLED TV’lerini de bu etkinlikte gözler önüne çıkaracak. Ses çubukları ve diğer ev ürünleri de etkinlik kadrosundaki ürünler arasında sayılıyor.

TCL, dünyanın en önemli televizyon üreticileri arasında bulunuyor. Şirketin mini LED panelli televizyonlarının Samsung’un microLED TV’lerinin karşısında nasıl bir performans sergileyeceği merak ediliyor.

TCL CES 2021 etkinliği 11 Ocak’ta Türkiye saatiyle 19:00’da başlayacak. Etkinlik TCL’in internet sitesinde canlı olarak yayınlanacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tesla Autopilot kontrolünde kaza yaptı, iki kişi hayatını kaybetti

Tesla Autopilot teknolojisinin güvenilirliğiyle ilgili sorular yaşanan son kazanın ardından yine arttı. 2019 çıkışlı bir Model S, ABD'nin Houston şehrinin kuzeyinde ağaca çarptı. Kaza...

HP Envy 14 (2021) İncelemesi

Dizüstü bilgisayar denilince akla gelen ilk markalardan biri olan HP'nin farklı fiyat noktalarına yayılmış çeşitli ürün serileri bulunuyor. Envy serisi, orta segment Pavilion ile...