TCL 30 Plus ve 30’a ait görseller ortaya çıktı

google news abone ol

TCL 30 V 5G ve 30 XE 5G bu ayın ilk günlerinde CES 2022’de gözler önüne çıkmıştı. Ancak TCL 20 serisinin genişliği, yeni telefonların da geleceğinin bir göstergesi olarak değerlendirilmişti. TCL 30 Plus ve 30’a ait olduğu söylenen görsellerin internete sızması, beklenen duyurunun çok da uzak olmadığını düşündürüyor.

İnternete sızan görseller, bir hayli gerçekçi görünüyor. Bu gerçekçilik de tanıtımın yakın olduğu düşüncesini kuvvetlendiriyor. Ancak akıllı telefonların teknik özellikleri konusunda henüz ortada net bilgiler bulunmuyor.

Yine de, görseller sayesinde iki telefon hakkında bazı çıkarımlar yapmak mümkün. Her iki telefonda da parmak izi tarayıcısı cihazın sağ kenarındaki güç butonuna entegre edilmiş gibi görünüyor. Üç arka kamera ve U harfi şeklindeki çentik de telefonların ortak özellikleri arasında yer alıyor. Çentik tercihinin günümüze kıyasla biraz demode göründüğünü de söylemek gerekiyor.

TCL 30TCL 30 Plus ve 30’un ana kameralarının altında “50 MP AI kamera” ifadesi göze çarpıyor. Bu da iki telefonun ana kamera çözünürlüklerini öğrenmeyi sağlıyor. Diğer detaylar içinse yeni sızıntıları veya TCL’den gelecek açıklamayı beklemek gerekiyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllı saat ve kulaklığı birleştirecek Huawei Watch Buds’ın çıkışı yakın

Son zamanlarda web'de veya sosyal medyada Huawei Watch Buds adıyla anılan ilginç bir cihaza denk gelmiş olabilirsiniz. Bunun bir Huawei hayranı tarafından geliştirilmiş bir...

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

ÖNE ÇIKANLAR