Swarovski ve Misfit işbirliği Swarovski Shine’ı doğurdu

swarovski-shine-060115

Swarovski markası teknoloji dünyasına yabancı bir marka değil. Daha önce hem LG hem de Samsung çeşitli ürünlerini Swarovski taşlarla kaplayarak kullanıcılara sunmuştu. Teknolojiyle olan bağını biraz daha kuvvetlendirmeye karar veren Swarovski, giyilebilir ürünleri daha şık hâle getirmek için Misfit ile işbirliğine gitti.

Kadınlara yönelik olarak hazırlanan Swarovski Shine koleksiyonu, Misfit Shine’ın içindeki etkinlik ve uyku takibi teknolojisini dev bir kristalin içine yerleştiriyor. Tıpkı orijinal Misfit Shine gibi, Swarovski Shine da bir saat piliyle çalışıyor ve atılan adımları, yakılan kalorileri, katedilen mesafeyi ve uyku kalitesini ölçüyor. Akıllı telefonda bulunan Misfit uygulamasıyla eş zamanlanabilen Swarovski Shine, kullanıcılara günlük başarılarını ekran üstünde de gösteriyor.

swarovski-shine-2

Swarovski Shine koleksiyonunun tek ürünleri 69.99 dolardan, üçlü setleriyse 169.99 dolardan satılacak. ABD’de ön sipariş süreci şimdiden başlayan Swarovski Shine, mart ayının sonlarında ABD, Çin ve Hong Kong’taki belli Swarovski mağazalarının raflarını süsleyecek.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine amiral gemisi telefonları kadar önem...

Discovery Plus içerikleri BluTV uygulamasında yer bulmaya başladı

Discovery, geçtiğimiz yılın sonlarına doğru orijinal içeriklerini barındıran bir isteğe göre video izleme servisi olan Discovery Plus'ı faaliyete geçirmişti. Başta ABD olmak üzere çeşitli...