Snapchat hikayelerini artık tek bir video olarak kaydetmek mümkün

snapchat-bizim-hikayemiz-300814

Hikayeler, Snapchat’in 2014’te sunduğu en önemli özellik olarak göze çarpmıştı. Snapchat kullanıcılarına farklı fotoğraf ve videoları bir araya getirerek bir hikaye oluşturma fırsatı veren özellikte kullanıcılar, hikayedeki fotoğrafları daha önce teker teker kaydedebiliyordu.

Snapchat tarafından yayınlanan son güncelleme, hata düzeltmelerinin yanı sıra hikayeleri tek dokunuşla bir bütün olarak kaydetme imkanını da beraberinde getiriyor. Farklı fotoğraf ve videoların birleştirilmesiyle oluşturulan hikayeler, akıllı telefona tek bir video halinde kaydedilecek.

Kaydedilen videonun içinde yer alan video ve fotoğrafların gösterim süresi ise kullanıcıların Snapchat’te ayarladığı biçimde olacak. Örneğin hikayede üç saniye boyunca gösterilen bir fotoğrafın videodaki gösterim süresi de aynı kalacak. Kullanıcıların hikayeyi indirmeden önce içindeki bazı fotoğraf veya videoları eleme gibi bir şansı ise bulunmuyor.

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları ve ürün incelemeleri YouTube kanalımızda. Abone olun, yeni videoları kaçırmayın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android 12 büyük tasarım yenilikleri ve güvenlik özellikleri ile geliyor

Google'ın 2014'ten bu yana en radikal kullanıcı arayüzü değişikliği Android 12 ile birlikte duyuruldu. Android 12'nin yepyeni bir tasarım diliyle geleceği bir süredir konuşuluyordu...

MediaMarkt’tan futbol heyecanını artıracak fırsatlar

Süper Lig geçtiğimiz hafta sonu bitti, şampiyon ve ligden düşen takımlar belli oldu. Diğer ülke ligleri de yavaş yavaş neticeye kavuşuyor. Neyse ki, futbol...
Bu haberi arkadaşınızla paylaşın