iPhone için Skype 5.9 ile akıllı tuşlama ekleniyor, sürüm öncesi program çıkıyor

skype-iphone-150115

Skype iPhone uygulamasının arama özelliklerine yenilikler getiren güncellemesi iTunes App Store’daki yerini aldı. Bu güncellemeyle birlikte sürüm öncesi test dönemini de başlatan Skype, iPhone kullanıcılarına yeni sürümleri önceden deneme imkanını sağlıyor.

Sürüm öncesi programın işleyişi beta testi süreciyle benzerlik gösteriyor. Gelişimi devam eden yeni özellikleri test eden kullanıcılar, geri bildirimlerini Skype ekibiyle paylaşabiliyor. Sürüm öncesi programlara erişim için kullanıcıların Skype’ın internet sitesinden bir kayıt işlemi gerçekleştirmeleri gerekiyor.

iPhone için Skype uygulamasının en yeni sürümüyle birlikte akıllı tuşlama özelliği de kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar Skype üstünde bir numara tuşlamaya başladıklarında tuşlanan numarayla eşleşen numaraya sahip kişiler otomatik olarak gösterilecek. Böylelikle arama işlemi çok daha hızlı biçimde gerçekleştirilebilecek. Güncellemeyle birlikte gelen yenilikler arasında daha hızlı yazılı sohbet başlatmayı sağlayan bir ikon da bulunuyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İspanya GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonunda heyecan ara vermeden devam ediyor. Portekiz'den sonra sırada onun komşusu İspanya var. Geçen yıl pandemi nedeniyle İspanya GP ağustos ayında...

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Samsung Galaxy A72 GittiGidiyor'dan satın alın SATIN AL Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine...