Teknoloji

Sıla’nın oynadığı Oppo A 2020 serisi reklamı yayında, izleyin – Video

oppo a serisi 2020 reklamı sıla

Oppo’nun Türkiye piyasasına yeni giriş yapan ürünleri Oppo A9 2020 ve A5 2020’nin tanıtımı için hazırlanan yeni reklam kampanyası yayına girdi. Markanın Türkiye’deki reklam yüzü olan Sıla’nın başrolde olduğu kampanya, “Onun Yeteneği #SeninYeteneğin” sloganını taşıyor.

Eğlenceli senaryosu ve farklı mekânlarda çekilen etkileyici görüntüleriyle dikkat çeken reklam kampanyasında; profesyonel fotoğraflar çekebilmek uğruna Sıla’nın müzik kariyerine bile ara verme noktasına geldiğini görüyoruz. Reklam filminde Sıla, hem kendi yeteneğiyle hem de Oppo’nun en son teknolojilerle geliştirilen kamerasıyla harika fotoğraflar çekerek bir sergi açma noktasına kadar geliyor.

Çekimleri Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde 3 günde gerçekleştirilen kampanya, Havas İstanbul imzası taşıyor. Prodüksiyon sürecini ise Kala Film üstlendi. Yıl boyunca çeşitli dijital mecralarda entegre bir şekilde ilerleyecek olan kampanyanın yepyeni sürprizleri, Oppo ve Sıla takipçilerini bekliyor.

Oppo kamera teknolojileriyle son zamanlarda dikkatleri çekiyor

Yeni deneyimler yaşamak isteyen gençler başta olmak üzere, hayata farklı bir açıdan bakmak isteyen tüm kullanıcılara ilham veren teknolojiler geliştirdiğini belirten Oppo, 2004 yılından beri kendi akıllı telefonlarını üretiyor. Oppo, özellikle yenilikçi mobil fotoğrafçılık ve kamera teknolojileri ile dünya akıllı telefon pazarına liderlik yaptığının altını çiziyor.

Türkiye pazarına girdiği 2019 yılında pazarın ilk 10x Hibrit Zoom ve 60x Dijital Zoom özelliğini sunan Oppo, şimdi de “A Serisi 2020” ile kullanıcıları farklı bir fotoğrafçılık deneyimine davet ediyor.

“A Serisi 2020”, 48MP Ultra Geniş Açılı Dörtlü Kamera ile tüm çekim açıları için kullanıcıların beklentilerini karşılıyor. Seride ayrıca Ultra Gece Modu 2.0, Ultra Geniş Açı, Ultra Video Sabitleyici özellikleri bulunuyor. Vazgeçilmez selfie çekimleri için de Oppo A9 2020’de 16MP, Oppo A5 2020 modelinde ise 8MP selfie kamerası yer alıyor. Selfie kameraları kullanıcıların görünümlerini en yeni trendlere göre kişiselleştirmeleri için Yapay Zekâ Güzelleştirme teknolojisi ile çalışıyor.

Oppo Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou, dünyanın önde gelen kameralı akıllı telefon markalarından biri olarak, kullanıcılarına her zaman en iyi fotoğrafçılık teknolojisini sunduklarını belirterek şunları söyledi: “Oppo olarak insanların hayatına dokunacak, onlar için yeni değerler yaratacak ürünler geliştiriyoruz. Mükemmel akıllı telefonlarla, kullanıcıları yaşamın sonsuz olanaklarını keşfetmek için teşvik ediyoruz. Mobil fotoğrafçılık teknolojisi, Oppo’nun stratejisinin merkezinde yer alıyor. Oppo olarak, hem donanımda hem de algoritmalarda kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunuyor ve harika fotoğraflar çekmeyi kolaylaştıran yenilikler yapıyoruz. “Yeni reklam kampanyasıyla Oppo ürünlerini daha çok kullanıcıya tanıtmak istediklerini ifade eden Weijian Zhou, “Türkiye pazarında gördüğümüz ilgiden memnunuz. Oppo olarak Türkiye’deki yatırımlarımıza devam edeceğiz.” dedi.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER