Redmi yöneticisinden yeni ürün sinyali

Xiaomi bu hafta içinde Mi 11 serisinin yeni üyelerini, katlanabilir telefon Mi Mix Fold’u ve Mi Smart Band 6 akıllı bilekliği tanıtmıştı. Ancak şirketin kısa vadeli duyuruları bunlarla sınırlı kalmayacak gibi görünüyor. Önümüzdeki dönemdeki duyurulardan birisi Redmi markasının altında yapılacağa benziyor.

Bunun işaretini Redmi’nin ürün direktörü Wang Teng Thomas, Çin’in popüler sosyal ağı Weibo’da verdi. Bir kullanıcının “Nisan ayında yeni ürün çıkmayacak” şeklindeki paylaşımını Thomas, “Bunu kim söyledi?” şeklinde yanıtladı.

Redmi’nin yeni akıllı telefonunun kalbinde Dimensity 1200 işlemcinin bulunması bekleniyor. Bu işlemcinin performans bakımından Snapdragon 870 ile aynı seviyede olduğu belirtiliyor. Redmi’nin “Ares” kod adıyla anılan yeni telefonunda oyun deneyimini iyileştirmek içn fiziksel tetik tuşlarının olabileceği de söylentiler arasında yer alıyor.

redmi

İddialara göre, yeni Redmi telefonunda 65W şarj desteğine sahip 5000 mAh pil bulunacak. Kamera delikli düz OLED ekranda Samsung’un E4 panelinin tercih edileceği belirtiliyor. Telefonun Çin’de 2000 ila 2500 yuan (2448 ila 3060 TL) karşılığında satılacağı da öngörüler arasında bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Google Wear OS 3 adını açıkladı, güncellenecek cihazları ve tarihi paylaştı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
iPhone 13 çentiği yüzde 25 oranında daha küçük olacak

Nothing ilk ürünü olan kablosuz kulaklık Ear (1)’i tanıttı

OnePlus kurucu ortağı Carl Pei liderliğindeki tüketici teknolojisi girişimi Nothing, ilk ürünü olan Ear (1) tam kablosuz kulaklıklarını resmen duyurdu. Nothing Ear 1 fiyatı...