Realme MagDart manyetik şarj çözümünü ve aksesuarlarını tanıttı

google news abone ol

Realme bazı detaylarını daha önce verdiği MagDart isimli manyetik şarj çözümünün resmi duyurusunu gerçekleştirdi. Şirket manyetik şarj çözümünün kullanılabileceği çeşitli aksesuarlar da hazırladı. MagDart, daha önce de belirtildiği gibi, Apple’ın MagSafe sistemiyle benzer nitelikte bir teknoloji.

MagDart ürünleri arasında göze ilk çarpan 50W MagDart şarj adaptörü oluyor. Realme, bunun dünyanın en hızlı adaptörü olduğunun altını çiziyor. Küp şeklinde büyük bir tasarıma sahip olan adaptör, soğutucu bir fan da barındırıyor. Realme, daha hızlı şarj için tasarımdan feragat etmeye hazır kullanıcıları hedefliyor.

Realme’nin verdiği bilgiye göre, 65W SuperDart şarj adaptörüne bağlandığında MagDart adaptörüyle 4500 mAh kapasiteli bir pili 54 dakikada doldurmak mümkün olacak. Realme’nin 50W kablolu şarj adaptörü de benzer bir sürede dolum gerçekleştiriyor.

Realme MagDart manyetik şarj çözümünü ve aksesuarlarını tanıttı15W MagDart adaptörü ise Apple’ın MagSafe disk adaptörüne benziyor. Ancak Realme kendi çözümünün Apple’ınkine kıyasla yüzde 26.4 oranında daha ince olduğunun ve daha hızlı şarj ettiğinin altını çiziyor.

Realme MagDart manyetik şarj çözümünü ve aksesuarlarını tanıttıRealme’nin sunduğu MagDart aksesuarları arasında “2’si 1 arada” MagDart Power Bank de bulunuyor. MagDart Power Bank bir telefon standı olarak da kullanılabiliyor.

Realme MagDart manyetik şarj çözümünü ve aksesuarlarını tanıttıMagDart Case ise Realme’nin amiral gemisi telefonu GT için hazırlandı. USB-C girişi ve kulaklık jakı için boşlukları bulunan kılıf, MagDart şarj adaptörleriyle kullanıma uygun nitelikte.

Realme MagDart manyetik şarj çözümünü ve aksesuarlarını tanıttıDaha önce internete sızan MagDart Wallet ise telefonun arkasına yerleştiriliyor ve üç kart taşıyabiliyor. Destek ayağının varlığı ise MagDart Wallet’ın dik durmasını sağlıyor.

Realme MagDart manyetik şarj çözümünü ve aksesuarlarını tanıttıRealme’nin sunduğu en ilginç aksesuar ise MagDart Beauty Light. Döndürülebilir bir selfie ışığı olan MagDart Beauty Light, ihtiyaç duyduğu enerjiyi telefondan ters kablosuz şarj ile alıyor. 60 mini LED barındıran aksesuarda parlaklık ve renk sıcaklığını ayarlamayı sağlayan bir kontrol tuşu da mevcut.

realme magdartRealme MagDart aksesuarlarının fiyatı ve çıkış tarihi konusunda şimdilik vermedi.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix Ekim 2022 takvimi: Andropoz ve Cici geliyor

Netflix Ekim 2022 takvimi kapsamında gösterime girecek orijinal diziler, filmler ve diğer içeriklerle ilgili detayları burada veriyoruz. "Artık değişim vakti ve değişim cesaret ister..." sloganıyla...

Twitter’dan tweet düzenleme özelliği için yeni paylaşım

Twitter tweet düzenleme özelliğinin duyurusunu bir süre önce yapmıştı. Uzun süredir beklenen bu özelliğin testleri bir süredir devam ediyor. Eylül ayı bitmeden kullanıma sunulacağı...

Redmi Note 11R tanıtıldı: Dimensity 700 işlemci, 5000 mAh pil

Xiaomi Redmi Note 11R daha önce duyurulduğu gibi bugün itibarıyla gözler önüne çıktı. Note 11 serisinin en yeni üyesinin tamamen yeni bir telefon olduğunu...

Google büyük beklentilerle açtığı Stadia bulut oyun hizmetini kapatıyor

Google, bulut oyun hizmeti Stadia'yı kapatıyor. Hizmet, 18 Ocak 2023'e kadar oyuncular için açık kalmaya devam edecek. Google, yurt dışındaki kullanıcıların Google Store üzerinden...

Twitter’dan video izleme deneyimini değiştirecek önemli yenilikler

Twitter TikTok etkisine kapılan sosyal medya platformları arasında yerini alıyor. Mikro blog servisinde videolar artık TikTok'takine benzer şekilde tam ekranda gösterilecek. Buna ek olarak,...