Realme’den GT3’ün 240W şarj teknolojisinin gücünü gösteren paylaşım

Realme GT3, 28 Şubat’ta 2023 Mobil Dünya Kongresi (MWC 2023) kapsamında gerçekleştirilecek etkinlikle gözler önüne çıkacak. Şimdiye kadar paylaşılan bilgiler, bu telefonun 240W şarj özellikli GT Neo 5 modelinin küresel versiyonu olacağını gösteriyor. Realme bu özelliğe vurgu yapan paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Realme’nin paylaşımına göre, GT3’ün 4600 mAh kapasiteli pilini boşken 10 dakikadan kısa bir süre içinde tamamen doldurmak mümkün olacak. Videoda şarj için 9 dakika 37 saniyenin yeterli olduğu görülüyor.

Videoda pil yüzdesinin çok hızlı şekilde yukarıya çıkması dikkat çekiyor. Pil tamamen boşken 80 saniye içinde yüzde 20 doluluk oranına ulaşılıyor. 4 dakikanın ardından pil yüzde 50 oranında şarj edilmiş oluyor. Bunun üstünden 5 dakika daha geçtiğinde pil tamamen doluyor.

Realme GT3 için 150W şarj seçeneği sunulacak mı?

Realme GT Neo 5’in 240W şarj özellikli versiyonunda da aynı süreleri görmek mümkün oluyor. Bu telefonun 150W şarj özellikli versiyonunun Çin dışına çıkıp çıkmayacağı şimdilik belirsizliğini koruyor. Realme GT3 hakkındaki tüm detaylara hakim olmak için biraz daha sabretmek gerekiyor.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun