Realme 8 serisi 108 megapiksel kamerayla gelecek

Realme 7 serisinin duyurulmasının üstünden beş ay geçmemişken takipçisine dair ilk ipuçları gelmeye başladı. Realme CEO’su Madhav Sheth, Realme 8 serisi için Twitter hesabı aracılığıyla iki paylaşım yaptı.

Sheth’in paylaşımlarında “#InfiniteLeapWith8” (8 ile Sonsuz Sıçrama) etiketleri kullanılması göze çarpıyor. Realme 8’in hazırlıklarına başladığını belirten Sheth, ikinci paylaşımında “108 ne anlamına geliyor biliyor musunuz?” sorusunu sordu. Sheth’in bu sorusu, seride 108 megapiksel ana kamera bulunacağını oldukça net biçimde gösteriyor.

Realme 8’de MediaTek Dimensity 720 işlemciye 8 GB RAM’in eşlik edeceği söyleniyor. Akıllı telefonun yenileme hızı yüksek bir ekranla kullanıcıların karşısına çıkması bekleniyor. Android 11 ve Realme UI 2.0 da varlığına kesin gözüyle bakılan unsurlar arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Oppo Watch 2'nin sızan fotoğrafları bazı özellikleri gösteriyor

Realme 8 ile birlikte telefonun Pro versiyonunun da kullanıcılarla buluşacağı belirtiliyor. Önümüzdeki dönemde seriyle ilgil yeni detayların ortaya çıkması sürpriz olmayacaktır.

Sony 10 milyondan fazla PS5 oyun konsolu sattı

Sony Interactive Entertainment, 12 Kasım 2020’de piyasaya sürülen en yeni nesil oyun konsolu PlayStation5'in dünya genelinde 10 milyondan fazla sattığını duyurdu. Sony daha önce...

WhatsApp iOS ile Android arasında sohbet geçmişi taşıma özelliğini test ediyor

WhatsApp, WABetaInfo ve 9to5Google'ın haberlerine göre, kullanıcılarının sohbet geçmişlerini iOS'tan Android'e aktarmaları için bir yol geliştiriyor. Bu özellik, Facebook'un sahip olduğu mesajlaşma hizmetiyle ilgili...