Realme 8 serisi 108 megapiksel kamerayla gelecek

Realme 7 serisinin duyurulmasının üstünden beş ay geçmemişken takipçisine dair ilk ipuçları gelmeye başladı. Realme CEO’su Madhav Sheth, Realme 8 serisi için Twitter hesabı aracılığıyla iki paylaşım yaptı.

Sheth’in paylaşımlarında “#InfiniteLeapWith8” (8 ile Sonsuz Sıçrama) etiketleri kullanılması göze çarpıyor. Realme 8’in hazırlıklarına başladığını belirten Sheth, ikinci paylaşımında “108 ne anlamına geliyor biliyor musunuz?” sorusunu sordu. Sheth’in bu sorusu, seride 108 megapiksel ana kamera bulunacağını oldukça net biçimde gösteriyor.

Realme 8’de MediaTek Dimensity 720 işlemciye 8 GB RAM’in eşlik edeceği söyleniyor. Akıllı telefonun yenileme hızı yüksek bir ekranla kullanıcıların karşısına çıkması bekleniyor. Android 11 ve Realme UI 2.0 da varlığına kesin gözüyle bakılan unsurlar arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Realme GT Neo 2T tanıtım tarihi belli oldu

Realme 8 ile birlikte telefonun Pro versiyonunun da kullanıcılarla buluşacağı belirtiliyor. Önümüzdeki dönemde seriyle ilgil yeni detayların ortaya çıkması sürpriz olmayacaktır.

Apple Watch Series 7 Ön İnceleme – Video

Apple'ın Eylül etkinliğinde tanıtılan Apple Watch Series 7 cuma günü itibarıyla Türkiye'de de, dünya ile aynı anda satışa sunuldu. Apple'ın en yeni akıllı saati...

Apple Watch Series 7 Türkiye’de satışa çıktı

Apple Watch Series 7, eylül ayındaki etkinlikte iPhone 13 serisiyle birlikte tanıtılmıştı. Apple, geçen cuma günü ön satışlarına başladığı yeni akıllı saatini, ABD ve...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun