Realme 8 serisi 108 megapiksel kamerayla gelecek

Realme 7 serisinin duyurulmasının üstünden beş ay geçmemişken takipçisine dair ilk ipuçları gelmeye başladı. Realme CEO’su Madhav Sheth, Realme 8 serisi için Twitter hesabı aracılığıyla iki paylaşım yaptı.

Sheth’in paylaşımlarında “#InfiniteLeapWith8” (8 ile Sonsuz Sıçrama) etiketleri kullanılması göze çarpıyor. Realme 8’in hazırlıklarına başladığını belirten Sheth, ikinci paylaşımında “108 ne anlamına geliyor biliyor musunuz?” sorusunu sordu. Sheth’in bu sorusu, seride 108 megapiksel ana kamera bulunacağını oldukça net biçimde gösteriyor.

Realme 8’de MediaTek Dimensity 720 işlemciye 8 GB RAM’in eşlik edeceği söyleniyor. Akıllı telefonun yenileme hızı yüksek bir ekranla kullanıcıların karşısına çıkması bekleniyor. Android 11 ve Realme UI 2.0 da varlığına kesin gözüyle bakılan unsurlar arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Apple'a göre iMessage Android sürümü yarardan çok zarar verirdi

Realme 8 ile birlikte telefonun Pro versiyonunun da kullanıcılarla buluşacağı belirtiliyor. Önümüzdeki dönemde seriyle ilgil yeni detayların ortaya çıkması sürpriz olmayacaktır.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...