Resmi kayıtlar Realme 10 serisinin tasarım ve özelliklerine ışık tutuyor

Realme 10 Pro Plus ve 10 resmi kayıtlarda boy göstermeye devam ediyor. Realme’nin ana vatanı Çin’de verilen sertifikalar, telefonların özellikleri ve tasarımları konusunda fikir edinmeyi sağlıyor.

Realme 10 serisi üyelerinin Çin’de sertifika aldığı kurumlardan biri TENAA oldu. TENAA’ya sunulan belgeler, telefonların tasarımını net biçimde görmeyi sağlıyor. Kayıtlara RMX3663 model numarasıyla giren Realme 10’da düz bir ekran ve ikili arka kamera modülü mevcut. RMX3687 model numaralı Realme 10 Pro Plus’ta ise kavisli bir ekran bulunuyor. Bu telefonda arka kamera sayısı da üçe çıkıyor.

Realme 10 ikilisinin sertifika aldığı bir diğer kurum ise 3C oldu. 3C sertifikaları telefonların pil kapasiteleri ve şarj hızları konusunda net bir bilgi edinmeyi mümkün kılıyor.

Resmi kayıtlar Realme 10 serisinin tasarım ve özelliklerine ışık tutuyor
Realme 10

Realme 10’da 5000 mAh kapasiteli pil bulunuyor. Bu pilin 33W şarj hızını desteklediği görülüyor. Bu telefonun kalbinde MediaTek’in Helio G99 işlemcinin bulunması da öngörüler arasında yer alıyor.

Realme 10 Pro Plus da 5000 mAh kapasiteli pille gelecek. Bu pil, 67W hızlı şarj desteğine sahip olacak. 120 Hz OLED ekran, MediaTek Dimensity 1080 işlemci ve optik görüntü sabitleme desteğine sahip 50 megapiksel ana kamera 10 Pro Plus’ın özellikleri arasında sayılıyor. Realme 10 serisinin her iki üyesinin de kutularından Realme UI 3.0 yüklü şekilde çıkacağını belirtmekte fayda var. Önümüzdeki dönemde bu serinin üyeleri konusunda daha fazla bilgiyle karşılaşmak sürpriz olmayacaktır. Bu süreçte Realme’den de telefonla ilgili resmi paylaşımlar gelecektir.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun