Polaroid’den bütçe dostu L serisi Android tabletler

polaroid-l-serisi-tablet-120115

Polaroid’in CES 2015 seçenekleri arasında iZone yardımcı kameranın yanı sıra farklı cihazlar da bulunuyor. Polaroid L serisi Android tabletler de bunların içinde yer alıyor.

7 inç ve 10 inç ekran boyutlarına sahip seçenekler barındıran Polaroid L serisi tabletlerde orta segment seviyesinde teknik özellikler dikkat çekiyor. Dört çekirdekli işlemci ve Wi-Fi bağlantı desteği başlıca özellikler arasında bulunuyor. Cebini düşünen, harcamalarına dikkat eden kullanıcıları hedefleyen bu tabletler önümüzdeki ilkbaharda satışa sunulacak.

Polaroid L7 tablette 7 inç ekran bulunurken L10 tablette de 10.1 inç ekran yer alıyor. Her iki model de Wi-Fi bağlantı desteği sunarken Android 5.0 Lollipop yüklü olarak piyasaya çıkacak. Kullanıcılar Google Play Store’dan diledikleri uygulama veya oyunları tabletlere yükleyebilecekler.

Dört çekirdekli işlemciler, Bluetooth, uzun süreli çalışma imkanı sağlayan bataryalar ve ön tarafa konumlandırılmış hoparlörler de diğer özellikler arasında yer alıyor. Polaroid L serisi tabletlerin hem ön hem de arkalarında kameralar bulunuyor.

Polaroid L7’nin yurt dışı satış fiyatı 99 dolar olacak. Daha büyük olan L10’un da fiyatı 149 dolar olarak belirlendi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine amiral gemisi telefonları kadar önem...

Discovery Plus içerikleri BluTV uygulamasında yer bulmaya başladı

Discovery, geçtiğimiz yılın sonlarına doğru orijinal içeriklerini barındıran bir isteğe göre video izleme servisi olan Discovery Plus'ı faaliyete geçirmişti. Başta ABD olmak üzere çeşitli...