Teknoloji

Papara kullanıcılarına Enerjisa elektrik faturası ödemelerinde yüzde 10 “cashback” imkanı

papara enerjisa

Papara ile Enerjisa arasında yapılan iş birliği kapsamında Papara kullanıcıları Enerjisa elektrik faturalarını hızlı, kolay ve ücretsiz bir şekilde ödeyebilecekler. Papara’nın belirttiğine göre, kullanıcılar ödedikleri faturalar için otomatik ödeme talimatı oluşturabilecekler, fatura ödemelerini ayrıntılı grafiklerden takip edebilecekleri ve Cashback kazanabilecekler.

Enerjisa’nın, 21 milyonu aşkın kullanıcısına fiziksel ve dijital kanallar üzerinden fatura hizmeti verdiğini belirten Papara, yapılan iş birliği ile Enerjisa fatura ödemelerinin platformu üzerinde kolayca yapılmasını sağlayacak. Buna göre Papara kullanıcıları hesaplarına girerek Ödemeler menüsünden fatura ödeme işlemini gerçekleştirebilecek. Kullanıcılar aynı zamanda ekim, kasım ve aralık aylarındaki ödemelerinden yüzde 10 oranında Cashback kazanabilecek.

Papara CEO’su Emre Kenci konuyla ilgili olarak “13 milyonu aşkın kullanıcımızın ihtiyaç duydukları tüm finansal işlemleri uygulamamız üzerinden gerçekleştirebilmesini amaçlıyoruz. Bu kapsamda Fatura Ödeme özelliğimizi her geçen gün daha fazla şirketi kapsayacak şekilde geliştiriyoruz. Enerjisa ile Papara arasındaki iş birliği, bu yönde attığımız önemli bir adım. Papara kullanıcıları, Türkiye genelinde hizmet veren Enerjisa’nın elektrik faturalarını hızlı, kolay ve ücretsiz bir şekilde ödeyebilecekler. Dilerlerse otomatik ödeme talimatı verebilecek ve aylık grafiklerle ödemelerini takip edebilecekler. Yeni iş birlikleri gerçekleştirmek ve hayatı kolaylaştıran ürün ve özellikler geliştirmek için çalışmaya devam ediyoruz.” dedi.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER