Panasonic en rahat taşınabilir mobil Toughbook cihazlarını tanıttı

Panasonic Toughbook FZ T1
Panasonic Toughbook FZ T1

Panasonic şimdiye kadarki en çekici ve ince Toughbook cihazlarını tanıttı. Görünüşe göre, bu cihazlar sağlam teknoloji ürünleri pazarında epey ses getirecek.

Yeni Panasonic Toughbook FZ-T1 mobil cihaz ve FZ-L1 tablet, şık tasarımlarıyla en zor koşullarda çalışanlara bile, kullanmaktan zevk alacakları seçenekleri sunuyor.

Toughbook FZ-T1 modeli, kullanıcıların günlük akıllı telefonlarındaki kullanıcı deneyimini bulabilecekleri bir arayüzü yansıtıyor. 5 inç ekranlı cihazda Android 8.1 Oreo yüklü olarak sunuluyor.

Cihazda dahili barkod tarayıcısı bulunuyor. Bu da depo, lojistik veya ulaşım gibi sektörlerde ya da alanlarda çalışanların işlerini kolaylaştıracaktır. Ayrıca pilleri kolay ve hızlı biçimde değiştirme imkanıyla bu cihaz bir tam iş gününü rahatlıkla çıkarabiliyor. FZ-T1 IP6668 derecesiyle toz, su, sıcaklık gibi etkenlere karşı koyabiliyor.

Panasonic Toughbook FZ L1
Panasonic Toughbook FZ L1

Toughbook FZ-L1 tablet ise elde tutulabiliyor veya aracın içine monte edilebiliyor. 7 inç ekran barındıran bu cihaz da Android 8.1 Oreo ile yüklü olarak geliyor. İçinde dört çekirdekli Snapdragon CPU barındırıyor. Cihaz 1.5 metre yükseklikten düşmelere karşı dayanıklı bir yapıya sahip. Entegre barkod tarayıcısı, Wi-Fi ve nano-SIM kart desteği seçenekleri de mevcut durumda.

Her iki cihaz da 1499 dolarlık tavsiye edilen yurt dışı satış fiyatlarıyla sunuluyor. Panasonic’in pazarlama ve ürün yönetiminde sorumlu başkan yardımcısı Brian Rowley, bu yeni ürünlerin güvenilir, kolay kullanımlı; barkod tarama, uzun ömürlü pil, yüksek hızlı bağlantı gibi özellikleri sunarak rekabet avantajı oluşturduğunu, aynı zamanda daha akıllı ve hızlı iş ortamları sağladığını kaydetti.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Avrupa Birliği USB-C zorunluluğu için harekete geçti

Avrupa Birliği, akıllı telefon ve diğer elektronik üreticilerinin cihazlarında ortak bir USB-C girişine yer vermesine yönelik planlarını açıkladı. Bu teklifin en çok cihazlarının büyük...

YouTube masaüstüne video indirme özelliğini test ediyor

YouTube, videoları masaüstü web tarayıcınıza indirmenize olanak sağlayacak, resmen kendisine ait olacak bir yöntemi test ediyor. 19 Ekim'e kadar sürecek olan test için uygun olup...

iPadOS 15 İncelemesi

Apple'ın tabletlerine özel işletim sistemi iPadOS, en son sürümü iPadOS 15 ile birlikte iPad'lere yeni özellikler ve yetenekler kazandırıyor. Apple iOS 15 ile birlikte...

Surface Laptop Studio tanıtıldı; Microsoft’un yeni amiral gemisi dizüstü bilgisayarı

Microsoft, bugün, güçlü dizüstü bilgisayarlarından oluşan Surface Book serisinin halefi olan Surface Laptop Studio'yu duyurdu. Microsoft, amiral gemisi dizüstü bilgisayarı için tamamen yeni bir...