Teknoloji

Oppo Watch akıllı saat Türkiye’de satışa sunuldu

Video: Oppo Watch Kutusundan Çıkıyor (Ön İnceleme)
Teknoblog içeriklerine Google Haberler’de abone olun:

Oppo Watch Türkiye’de kullanıcılarla buluştu. Akıllı saatin 41mm ve 46mm kasaya sahip olan versiyonlarının Türkiye fiyatları da belli oldu.

Oppo’nun belirttiğine göre akıllı saat, yaşamınızı kolayca düzenlemeniz için size yardımcı olacak, tarz sahibi bir ürün niteliğini taşıyor. Watch’un 41mm ve 46mm olmak üzere iki farklı boyu bulunuyor. Kablosuz bağlantı özellikli her iki boy da manganez ve silikon katkılı 6000 serisi alüminyum alaşımlı çerçeveye sahip.

Dünyanın ilk kavisli ekrana sahip akıllı saati olmasıyla dikkat çeken Oppo Watch 46mm, Siyah ve Parlak Altın renk seçenekleriyle birlikte geliyor. 41mm ise Siyah, Pembe Altın ve Gümüş renklerde sunuluyor.

Oppo Watch’da her biri sesli koçluk desteğine sahip, fitness koşusu, yağ yakma koşusu, açık havada yürüyüş, açık havada bisiklete binme ve yüzme olmak üzere beş egzersiz modu bulunuyor. Fiziksel verilerinizi doğru bir şekilde izleyen akıllı saatte, 5 dakikalık egzersiz videoları da boş zamanlarınızı değerlendirmenizde size yardımcı oluyor. Dolayısıyla en yoğun zamanınızda bile saatinize yapacağınız birkaç dokunuşla formda kalabiliyorsunuz. Her zaman açık olan nabız izleme özelliği de hem egzersiz yaparken hem de dinlenirken sağlığınızı takip ediyor. İleri düzey uyku izleme özelliği de her gece uyku durumunuzla ilgili kayıt tutuyor. Kapalı ortamda kürek çekme ve kitesurfing gibi egzersizler de dahil olmak üzere, 100’ün üzerinde farklı spor seçeneğinin bulunduğu Google Fit de bu tabloya eklendiğinde Oppo Watch ideal bir fitness partnerine dönüşüyor.

46mm akıllı güç yönetimi ile 36 saate kadar çıkabilen pil ömrü sunuyor. Güç tasarrufu modunda çalışırken pil 21 güne kadar dayanabiliyor. VOOC hızlı şarj teknolojisi sayesinde 15 dakikalık şarj ile 16 saatlik kullanım sağlayabiliyorsunuz.

Akıllı saat yapay zeka görüntüleme fonksiyonuyla günlük görünüşünüzü de tamamlıyor. Giydiğiniz kıyafetlerin fotoğrafını HeyTap Health uygulamasıyla çekerseniz, akıllı saatinizin ekranı sizin kıyafetinizle uyumlu hale gelebiliyor.

Oppo Watch Türkiye fiyatları

Oppo Watch’un 41mm ve 46mm kasalı versiyonları Türkiye’de satışa sunuldu. Oppo, aşağıdaki fiyatları veriyor:

  • Oppo Watch 41mm’nin Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 1799 TL.
  • Oppo Watch 46mm’nin Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 2299 TL.
İLGİLİ HABERLER