Oppo Reno 5 Pro resmi belgelerde görüldü

PDSM00 ve PDST00 model numaralarını taşıyan Oppo markalı iki cihaz, Çin’in telekomünikasyon sertifika kurulu TENAA’nın belgelerinde görüldü. Bu telefonların Reno 5 Pro 5G’nin iki farklı versiyonu olma ihtimalinin bir hayli kuvvetli olduğu belirtiliyor. TENAA’ya sunulan belgeler, Oppo Reno 5 Pro ve özellikleri konusunda bazı ipuçları da veriyor.

Bu belgelerde göze ilk olarak, telefonda 6.55 inç büyüklüğünde bir ekranın bulunacağı çarpıyor. Telefonda büyük kapasiteli bir pilin yer alacağı da belgelerin gösterdikleri arasında yer alıyor.

TENAA’daki kayıtlar, 2125 mAh kapasiteli bir pili gösteriyor. 65W SuperVOCC 2.0 teknolojisi için çift pil hücresine ihtiyaç duyulduğu biliniyor. Bu da telefonun toplam pil kapasitesinin 4250 mAh olduğu anlamına geliyor. Reno 3 Pro 5G ve Reno 4 Pro 5G modellerinde 4000 mAh kapasiteli piller bulunuyor.

Reno 5 Pro, selefiyle aynı büyüklükte bir ekrana sahip olacak. Ancak telefonun ekranı biraz daha uzun olacağı için cihazın kaplayacağı alan artacak. Reno 5 Pro’nun biraz daha kalın olacağı da gelen bilgiler arasında bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
iPad tablet pazarının lideri, Lenovo ise hızlı artış gösterdi

Oppo Reno 5 Pro büyük ihtimalle dört arka kamera, kavisli ekran ve ekrana entegre parmak izi tarayıcısı gibi özelliklerle kullanıcıların karşısına çıkacak. Önümüzdeki dönemde telefona dair detaylara yenilerinin eklenmesi bekleniyor.

YouTube’dan reklamsız deneyim için yeni seçenek

Google, YouTube için daha uygun fiyatlı bir abonelik paketini test etmeye başladı. YouTube Premium Lite adını taşıyan bu yeni hizmet, kullanıcılara reklamsız izleme deneyimini...

Galaxy Watch 4 Classic sızıntısı ile yeni Wear OS kullanımda görülüyor

Samsung'un 11 Ağustos'taki Unpacked etkinliğine yaklaşık bir haftalık bir zaman var. 91mobiles tarafından yayınlanan yeni fotoğraflar, etkinlikte görebileceğimiz iki yeniliğe ilk kez gerçek dünyadan...