Oppo kıvrılabilir ekranlı konsept telefonunu sergilemeye hazırlanıyor

Oppo, Inno Day adını taşıyan geleneksel etkinliğini bu yıl 17 Kasım’da gerçekleştirecek. Çinli üretici bu etkinlikte en son yeniliklerini kamuoyuyla paylaşıyor. Geçtiğimiz yıl ekranın içine yerleştirilmiş ön kamerayı duyuran Oppo’nun bu yıl 125W hızlı şarj özelliğine sahip bir telefonu duyurması bekleniyor.

Oppo’nun bu etkinlikte kıvrılabilir ekrana sahip bir konsept telefonu da sergileyeceği görülüyor. Bu duyurunun işareti, Çin’in popüler sosyal ağı Weibo’da yapılan bir paylaşımda verildi.

Söz konusu görselde ekranın nasıl kıvrıldığı ve açıldığı konusunda bir ipucu edinmek mümkün olmuyor. Ancak şimdiye kadar LG gibi bazı şirketlerin sergilediği örnekleri de göz önüne alınca Oppo’nun kıvrılabilir ekranının heyecan yaratacağı söylenebilir. İlgili paylaşımda, “Gelecekte telefonunuz özgürce açılacak” ifadesinin kullanılması kıvrılabilir ekranın duyurulacağını gösteriyor.

oppo inno day

Oppo Inno Day 2020 etkinliği, 17 Kasım’da Türkiye saatiyle 11:00’da başlayacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HP Envy 14 (2021) İncelemesi

Dizüstü bilgisayar denilince akla gelen ilk markalardan biri olan HP'nin farklı fiyat noktalarına yayılmış çeşitli ürün serileri bulunuyor. Envy serisi, orta segment Pavilion ile...

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...