Oppo Enco Buds kulaklık sızan fotoğraflarda görüldü

Oppo’nun en yeni kablosuz kulaklığını gösteren fotoğraflar, ünlü duyumcu Evan Blass tarafından paylaşıldı. Oppo Enco Buds adını taşıyacağı söylenen kulaklık, Enco W11’in takipçisi olacağa benziyor. Enco Buds ve W11, görünüş ve tasarım bakımından hemen hemen aynı gibi görünüyor. Yeni kulaklığın Bluetooth 5.2 standardını destekleyeceği belirtiliyor.

Enco Buds, Samsung Galaxy Buds Plus’a da bir hayli benziyor. Bu benzerlik şarj kutusuna kadar uzanıyor. Fotoğraflarda kablosuz kulaklığın beyaz renk seçeneği görülürken, şarj kutusunun üzerindeki LED gösterge ışığı göze çarpıyor.

Enco Buds’ın selefi olarak tanımlanabilecek Enco W11’de tam şarj ile 5 saat boyunca müzik dinlenebiliyor. Şarj kutusu ise 20 saatlik bir ekstra kullanım süresi sağlıyor. IP55 toza ve suya dayanıklılık sertifikası, dokunmatik kontroller ve silikon kulaklık uçları da W11’in özellikleri arasında bulunuyor.

Şarj kutusu ise USB-C girişi üzerinden iki saat içinde dolduruluyor. Bunların Enco Buds’ta bulunmasının garanti olmadığını belirtmek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Nothing ilk ürünü olan kablosuz kulaklık Ear (1)'i tanıttı

Oppo Enco Buds için bilinenler şu an için sınırlı. Ancak fotoğrafların sızmış olması, resmi duyurunun çok uzak olmadığını düşündürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
AirPods 3 tanıtım tarihi için iPhone 13 ile kesişen tahmin

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...