Oppo Enco Buds kulaklık sızan fotoğraflarda görüldü

Oppo’nun en yeni kablosuz kulaklığını gösteren fotoğraflar, ünlü duyumcu Evan Blass tarafından paylaşıldı. Oppo Enco Buds adını taşıyacağı söylenen kulaklık, Enco W11’in takipçisi olacağa benziyor. Enco Buds ve W11, görünüş ve tasarım bakımından hemen hemen aynı gibi görünüyor. Yeni kulaklığın Bluetooth 5.2 standardını destekleyeceği belirtiliyor.

Enco Buds, Samsung Galaxy Buds Plus’a da bir hayli benziyor. Bu benzerlik şarj kutusuna kadar uzanıyor. Fotoğraflarda kablosuz kulaklığın beyaz renk seçeneği görülürken, şarj kutusunun üzerindeki LED gösterge ışığı göze çarpıyor.

Enco Buds’ın selefi olarak tanımlanabilecek Enco W11’de tam şarj ile 5 saat boyunca müzik dinlenebiliyor. Şarj kutusu ise 20 saatlik bir ekstra kullanım süresi sağlıyor. IP55 toza ve suya dayanıklılık sertifikası, dokunmatik kontroller ve silikon kulaklık uçları da W11’in özellikleri arasında bulunuyor.

Şarj kutusu ise USB-C girişi üzerinden iki saat içinde dolduruluyor. Bunların Enco Buds’ta bulunmasının garanti olmadığını belirtmek gerekiyor.

Oppo Enco Buds için bilinenler şu an için sınırlı. Ancak fotoğrafların sızmış olması, resmi duyurunun çok uzak olmadığını düşündürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Deezer'a HomePod ve HomePod mini için sesle kontrol desteği geldi

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone satın almayı düşünenlerin ilgisini çekecek indirim fırsatı

Bugünlerde bir iPhone satın almayı düşünüyorsanız, bu indirim fırsatı mutlaka ilginizi çekecektir. Trendyol'da bulunan Gürgençler Apple Premium Reseller mağazasında iPhone 12 Pro Max, iPhone...

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçaları Hint Okyanusu’na düştü

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçalarının Hint Okyanusu'na düştüğü tahmin ediliyor. Çin'in uzay ajansının sabah saatlerinde yaptığı açıklamada, Long March 5B roketin Maldivler'in batısına düştüğünün...