Teknoloji

Uygun fiyatlı Oppo Enco Buds 2 Türkiye’de satışa çıktı

Oppo, yeni gerçek kablosuz kulaklık modeli Enco Buds 2’yi Türkiye’de satışa sundu ve fiyatı belli oldu. Şirketin belirttiğine göre, 10 mm çapında titanyum sürücüler ve Enco Live stereo efekti ile üretilen gerçek kablosuz kulaklıklar, ritimli müzik sevenlere derin baslar sunuyor.

Öte yandan Oppo Enco Buds 2 şarj kutusuyla 28 saate kadar kullanım süresine, binaural düşük gecikmeye ve akıllı dokunmatik kontrollere sahip. Etkili performansı ve kullanımı kolay kontrol özellikleriyle Oppo Enco Buds 2, gerçek kablosuz kulaklık arayanlar için doğru bir seçim olarak öne çıkıyor.

Oppo, ritimli müzikleri sevenler için Enco Buds 2’nin, donanım ve yazılım aracılığıyla, eksiksiz ses optimizasyonlarına imkan tanıyor. Gerçek kablosuz kulaklıklar, kullanıcılarına derinlemesine ve yoğun baslar sunmak için 10 mm büyük titanyum sürücülerden güç alıyor. Enco Buds 2 kulaklıklar, Bas Güçlendirme ve Net Vokaller’in de dahil olduğu birçok Enco Live stereo efektiyle hip-hop, rock veya pop gibi birçok tarzda sesleri iyileştirerek kusursuz bir dinleme keyfi sunuyor. Sadece 4 gr. ağırlığındaki her bir kulaklık IPX4 Suya Dayanıklılık sertifikasına sahip. Ayrıca Oppo Enco Buds 2, bağımsız olarak 7 saate ve şarj kutusuyla 28 saate kadar dinleme süresi sunabiliyor. Her gün yaklaşık 4 saat müzik dinlemek için kulaklıkların haftada yalnızca bir kez şarj edilmesi yeterli oluyor. 10 dakikalık şarj işlemi, 1 saat dinleme keyfi sunuyor. Ayrıca Oppo Enco Buds 2, hızlı şarjı da destekliyor.

oppo enco buds 2

Derin baslar ve uzun pil ömrü sunmanın yanı sıra Oppo Enco Buds 2, kaliteli arama sesi, düşük gecikme süresi ve kullanışlı akıllı kontrollerle geliştirildi. Oppo Enco Buds 2, insan seslerini dinamik olarak takip etmek ve gerçek zamanlı olarak konuşmaları arka plan seslerinden ayırmak için Yapay Zeka Derin Gürültü Önleme özelliğine sahip. Net arama sesi sayesinde, kullanıcılar sevdikleriyle rahatsız edilmeden sohbet edebiliyor. Sektör lideri bağlantı sağlamak için kulak içi kulaklıklar, Bluetooth 5.2 İletim ile Binaural Düşük Gecikme özelliğiyle üretildi. Görsel-işitsel bilgiler, uçtan uca düşük gecikme modunda uyumlu hale getirilip senkronize ediliyor, böylece kullanıcılar sesli eğlence içeriklerinin keyfini dikkatleri dağılmadan çıkarabiliyor.

Oppo Enco Buds 2 Türkiye fiyatı

Kontroller konusunda, kulaklıklar akıllı dokunmatik alanlara sahip. Hatta uzaktan kamera kontrolü görevi bile görebiliyor. Fotoğraf çekmek için kulaklıklardan birine iki kez dokunmanız yeterli oluyor. Bu da gerçek kablosuz kulaklıkların kullanım alanını ve işlevselliğini daha da güçlendiriyor. Oppo Enco Buds 2’nin dokunma hassasiyeti ve dokunma aralıkları da kullanıcılara akıcı ve kullanışlı bir deneyim sunmak için tamamen optimize edildi.

Beyaz renge sahip kablosuz kulaklık modeli Oppo Enco Buds 2’nin, Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 699 TL olarak belirlendi.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER