OnePlus Nord Buds kulaklığın fotoğrafları resmi kayıtlarda görüldü

google news abone ol

Uygun fiyatlı olması beklenen OnePlus Nord Buds kablosuz kulaklıkla ilgili haberler bir süre önce etrafta dolaşmaya başlamıştı. Daha önce kulaklığa ait olduğu söylenen görseller ortaya çıkmıştı. Şimdi de ABD Federal İletişim Komisyonu’na (FCC) sunulan kayıtlar sayesinde kulaklığın fotoğraflarını görmek mümkün oluyor.

Fotoğraflara bakıldığında kulaklığın küçük yuvarlak dokunma alanı ve kısa, geniş ve düz sapı olduğu görülüyor. FCC kayıtlarında kulaklığın fotoğraflarının yanı sıra pil kapasitesi ve kutu içeriğiyle ilgili bilgiler de yer alıyor.

Nord Buds’ın şarj kutusunun pil kapasitesinin 480 mAh olduğu belirtiliyor. Kulaklık topuzlarının pil kapasitesi ise 41 mAh. Kulaklığın kutusundan şarj kutusunun şarjı için USB-A USB-C kablosunun çıkacağı görülüyor.

Kulaklığın adı ve siyah renk seçeneği de kayıtlarla doğrulanıyor. Ancak OnePlus’ın kulaklık için beyaz renk seçeneğinin sunulmasına da kesin gözüyle bakılıyor. Şarj kutusunun model numarası E505A, kulaklık topuzlarının model numarası ise E505R ve E505L olarak sıralanıyor.

OnePlus Nord Buds hakkında bilinenler şu an için bunlarla sınırlı. Ancak kablosuz kulaklığın resmi kayıtlara girmesi, resmi duyurunun çok uzak olmadığı anlamına geliyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

Elon Musk yakında insan beynine bilgisayar yerleştirecek

Elon Musk, çarşamba günü düzenlenen "göster ve anlat" başlıklı bir Neuralink etkinliğinde, Elon Musk, beyin-bilgisayar arayüzü üzerinde çalışmalar yapan şirketin cihazlarından birini önümüzdeki altı ay...

ÖNE ÇIKANLAR